انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي April 5th, 2009, 17:57   #2356
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 4,040 بار در 757 پست
cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
درود

سیستم من از دیروز صبح این ارور رو بطور مداوم برام میفرسته.
تقریبن هر 20 ثانیه

Error: Access violation at 0*00402DCE ( tried to read from 0*00000010 ), program terminated

چه کنم اساتید ؟ این اصلن چی هست ؟

پ.ن : علامت * همون ضربدر هستش مثلن
سلام دوست عزیز

یه برنامه روی سیستمت نصب کردی که برای باز شدن نیاز به net. (دات نت) داره یا اون برنامه رو پاک کن یا دات نت

نصب کن

ارادت
قديمي April 5th, 2009, 18:07   #2357
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله cold_fear نمايش نوشته ها
سلام دوست عزیز

یه برنامه روی سیستمت نصب کردی که برای باز شدن نیاز به net. (دات نت) داره یا اون برنامه رو پاک کن یا دات نت

نصب کن

ارادت
این مشکل رو از کجا متوجه شدید؟ممنونم
قديمي April 5th, 2009, 18:10   #2358
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)cold_fear (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
این مشکل رو از کجا متوجه شدید؟ممنونم
قبلا با این مشکل مواجه شده بودم
قديمي April 5th, 2009, 18:32   #2359
blue_dream_1983
Senior Member

blue_dream_1983's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 5,303 بار در 1,374 پست
blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)blue_dream_1983 (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به blue_dream_1983
0

نقل قول:
قبلا با این مشکل مواجه شده بودم
آن موقع چطور متوجه شدید؟
قديمي April 5th, 2009, 18:43   #2360
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 نمايش نوشته ها
آن موقع چطور متوجه شدید؟

برنامه ای که نصب کرده بودم رو پاک کردم ، درست شد

بعد رفتم در مورد اون برنامه خوندم و فهمیدم دات نت میخواد بعدش هر دوتا رو نصب کردم

احتمالا سوال بعدی هم اینه که اون برنامه چی بود باید بگم که یادم نیست
قديمي April 5th, 2009, 19:30   #2361
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله keivanpro نمايش نوشته ها
سلام دوستان
ترکیب کاسپر اسکای ( آنتی ویروس یا kav ) و zonealarm روی یک کامپیوتر ترکیب مناسبی هست؟
به نظر شما بهترین ترکیب آنتی ویروس ها برای حداکثر امنیت کدومه؟
با تشکر
به نظر شما آنتی ویروس eset nod32 به تنهایی برای امنیت کامپیوتر کافیه؟
قديمي April 5th, 2009, 19:33   #2362
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

نقل قول:
سلام
منظور شما اینه که با سرعتهای اینترنت بالای 256 ردگیری مشکلتر میشه؟ اصلا راهی هست که غیر قابل ردگیری باشه؟
خیلی از هکر ها هستند که مبالغ بالا دزدی میکنن ولی حتی پلیس وب با در اختیار داشتن پیشرفته ترین امکانات قابلیت ردگیریشون را نداره اونها از چه نوع روش هایی استفاده میکنن؟( قصد هک کردن ندارم کنجکاویه)
با تشکر
دوستان کسی در این مورد میتونه راهنمایی کنه؟
قديمي April 5th, 2009, 19:39   #2363
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

به نظر من ترکیب کردن آنتی ویروس ها با یکدیگر نه تنها باعث ارتقاء سطح امنیت سیستم نمیشه بلکه باعث آسیب پذیری بیشتر سیستم میشه !
حتی در مواقعی که فایر وال دیگری به غیر از فایر وال ویندوز روی سیستم نصب می کنیم بهتر هست که فایر وال ویندوز را خاموش کنیم ! چون با تداخل کارها عملا سیستم رو آسیب پذیر می کنیم !
در مورد این آنتی ویروس nod32 که فکر کنم مجانی هست به عقیده من به درد نمی خوره چون هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره !!
اگر واقعا داریم ترید می کنیم و از این راه در حال پول در آوردنیم و امنیت سیستم یعنی امنیت شغلمون پس بهتره دست کنیم توی جیبمون و یک مجموعه امنیتی پدر مادر دار واسه سیستممون دست و پا کنیم که هم آپ بشوند و هم خیالمون راحت باشه !
قديمي April 5th, 2009, 19:46   #2364
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

نقل قول:
سلام دوستان
من دنبال روشی هستم که بشه این فیلتراسیون جدید را که سایت ها را دایورت میکنه دور بزنم امکان دور زدن این نوع فیلتر اسیون هست؟ لطفا راهنمایی کنید(منظورم همین سایت گردابه)
با تشکر
کسی نیست در این مورد اطلاعات داشته باشه؟
قديمي April 5th, 2009, 19:53   #2365
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mercury نمايش نوشته ها
به نظر من ترکیب کردن آنتی ویروس ها با یکدیگر نه تنها باعث ارتقاء سطح امنیت سیستم نمیشه بلکه باعث آسیب پذیری بیشتر سیستم میشه !
حتی در مواقعی که فایر وال دیگری به غیر از فایر وال ویندوز روی سیستم نصب می کنیم بهتر هست که فایر وال ویندوز را خاموش کنیم ! چون با تداخل کارها عملا سیستم رو آسیب پذیر می کنیم !
در مورد این آنتی ویروس nod32 که فکر کنم مجانی هست به عقیده من به درد نمی خوره چون هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمی گیره !!
اگر واقعا داریم ترید می کنیم و از این راه در حال پول در آوردنیم و امنیت سیستم یعنی امنیت شغلمون پس بهتره دست کنیم توی جیبمون و یک مجموعه امنیتی پدر مادر دار واسه سیستممون دست و پا کنیم که هم آپ بشوند و هم خیالمون راحت باشه !

سلام
ممنون جناب مرکوری بابت راهنماییون
این eset nod 32 که اتو ماتیک آپدیت میشه یعنی عملا سرکاریه؟یعنی تفاوت هست بین این آپدیت با آپدیت ورژن اصلی ؟ چون به هر حال حتی این ورژن ****** شده ام برای آپدیت باید به سرور سایت nod32 متصل بشه و اگر سایت و سرور متوجه میشدن که نسخه ****** شده است مطمئنا یک راهی برای جلوگیری از آپدیت شدن نرم افزار پیدا میکردن همون کاری که الان کاسپر اسکای میکنه ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید؟
حداقل خوبیه nod اینه که مثل کاسپر اسکای مرتب keyfile نمیخواد
با تشکر

آخرین ويرايش توسط keivanpro در April 5th, 2009 و ساعت 19:57
keivanpro آفلاين است
قديمي April 5th, 2009, 20:21   #2366
mercury
Senior Member

mercury's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 4,167 بار در 976 پست
mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)mercury (سطح 8)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mercury
0

نقل قول:
سلام
ممنون جناب مرکوری بابت راهنماییون
این eset nod 32 که اتو ماتیک آپدیت میشه یعنی عملا سرکاریه؟یعنی تفاوت هست بین این آپدیت با آپدیت ورژن اصلی ؟ چون به هر حال حتی این ورژن ****** شده ام برای آپدیت باید به سرور سایت nod32 متصل بشه و اگر سایت و سرور متوجه میشدن که نسخه ****** شده است مطمئنا یک راهی برای جلوگیری از آپدیت شدن نرم افزار پیدا میکردن همون کاری که الان کاسپر اسکای میکنه ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنید؟
حداقل خوبیه nod اینه که مثل کاسپر اسکای مرتب keyfile نمیخواد
با تشکر
فکر کنم در مورد آپدیت کردن سر کاری در همین سایت بچه ها مطالبی رو عنوان کرده بودند. مضمونشون هم این بود که فقط برنامه اعلام می کنه که دارم آپدیت می کنم و بعد میگه اوکی آپدیت شدم و در واقع هیچ آپی وجود نداره !
و عملا برنامه ما رو سر کار گذاشته !
در مورد کانکت شدن آنتی ویروس به سرور خودش هم فکر کنم قطع به یقین به راحتی متوجه می شوند که برنامه مذکور قانونی است و یا نسخه ک ر ک شده !
من خودم یک مدت از McAfee ک ر ک شده استفاده می کردم و به راحتی آپ می شد ولی بعد از جریان تحریم ها به کل قطع شد و حتی نسخه یک ماهه اون هم جواب نمی داد !
من خودم الان از پاندا نسخه گلوبال پروتکشن نسخه اصلی استفاده می کنم که خیلی ازش راضی هستم و تا حالا سیستم منو از خیلی خطرها نجات داده !
در کل سری که درد نمی کنه دستمال نمی بندند شما هم بهتره از نسخه اصلی استفاده کنید و مطمئن باشید که نفعی که براتون به وجود میاد از هزینه اون خیلی بیشتره !
موفق باشید
قديمي April 5th, 2009, 20:23   #2367
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

0

نقل قول:
کسی نیست در این مورد اطلاعات داشته باشه؟

سلام

میشه با VPN باز کرد
قديمي April 6th, 2009, 00:04   #2368
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

نقل قول:
سلام

میشه با VPN باز کرد

سلام دوست عزیز
من با vpn هم رفتم ولی باز همون سایت گرداب را می یاره احتمال زیاد کلا سایت را هک کردن فقط دایورت ساده نیست شما روش دیگه ای بلد نیستید؟
قديمي April 6th, 2009, 00:15   #2369
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mercury نمايش نوشته ها
فکر کنم در مورد آپدیت کردن سر کاری در همین سایت بچه ها مطالبی رو عنوان کرده بودند. مضمونشون هم این بود که فقط برنامه اعلام می کنه که دارم آپدیت می کنم و بعد میگه اوکی آپدیت شدم و در واقع هیچ آپی وجود نداره !
و عملا برنامه ما رو سر کار گذاشته !
در مورد کانکت شدن آنتی ویروس به سرور خودش هم فکر کنم قطع به یقین به راحتی متوجه می شوند که برنامه مذکور قانونی است و یا نسخه ک ر ک شده !
من خودم یک مدت از McAfee ک ر ک شده استفاده می کردم و به راحتی آپ می شد ولی بعد از جریان تحریم ها به کل قطع شد و حتی نسخه یک ماهه اون هم جواب نمی داد !
من خودم الان از پاندا نسخه گلوبال پروتکشن نسخه اصلی استفاده می کنم که خیلی ازش راضی هستم و تا حالا سیستم منو از خیلی خطرها نجات داده !
در کل سری که درد نمی کنه دستمال نمی بندند شما هم بهتره از نسخه اصلی استفاده کنید و مطمئن باشید که نفعی که براتون به وجود میاد از هزینه اون خیلی بیشتره !
موفق باشید

سلام دوست عزیز
ممنون بابت توضیحات خوبتون
من خودم ازکاسپر اسکای (kav) استفاده میکنم و از keyfile هم برای اکتیویت کردن برنامه استفاده میکنم ولی تا زمانی که keyfile بلک لیست نشه نرم افزار بدون مشکل خاصی آپدیت میکنه من حتی چند بار فایل های آپدیت را در پوشه جداگانه ذخیره کردم و بعد از آپدین مشخصا فایل های جدید به نرم افزار اضافه میشه و اینطوری نیست که ظاهری نوار آپدیت پر بشه استفاده از این keyfile ها هم دقیقا مصداق استفاده از نرم افزار ****** شده است ولی با این وجود فکر میکنم اگر نرم افزار بتونه به سرور سایت اصلی متصل بشه در غالب مواقع میتونه آپدیت را انجام بده
شما خودتون تو نوشتتون آوردید که تا قبل از تحریم ****** مک کافی هم به خوبی آپدیت میشده و اگر سایتس بخواد مانع از آپدیت بشه به نظر میرسه باید همون کار مک کافی را بکنه که بستن ip ایرانه
در آخر به عنوان توصیه باید بگم که در اواخر سال 2008 در نظر سنجی های عمومی ضد ویروس پاندا در سراسر دنیا کمترین میزان تامین امنیت سیستم و کمترین رضایت مشتری را داشته ضد ویروس های eset nod32 و کاسپراسکای 2009 بیشتر امنیت سیستم را تامین کردن
موفق باشید
قديمي April 6th, 2009, 00:20   #2370
cold_fear
Senior Member

cold_fear's Avatar

0

نقل قول:
سلام دوست عزیز
من با vpn هم رفتم ولی باز همون سایت گرداب را می یاره احتمال زیاد کلا سایت را هک کردن فقط دایورت ساده نیست شما روش دیگه ای بلد نیستید؟

سلام

احتمالا آدرس سایت رو تغییر دادند

آدرس سایت رو سرچ کنید شاید اگه آدرسش عوض شده پیدا بشه
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید