انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي April 29th, 2009, 01:44   #2461
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
ابزاری قدرتمند جهت بازگرداندن اطلاعات از دست رفته R-Studio Network Edition 4.6 Build 127542

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله keivanpro نمايش نوشته ها
سلام دوستان

امروز برای من یک مشکلی پیش اومد موقعی که میخواستم کانکت بشم به اینترنت دیدم که کانکت نمیشه و یک مشکلی در usbnet login به وجود اومده بود برای همین نسخه پشتیبان رجیستری را که قبلا ذخیره کرده بودم داخل رجیستری merg کردم بعد از این کار کل سیستمم به هم ریخت آنتی ویروسم ( کاسپر اسکای) از لحاظ key file به مشکل خورد و ویندوز یک سری پیغام های خطا میداد بعد از این که خواستم آنتی ویروسم را حذف کنم به طور غیر منتظره سیستم restart کرد بعد که دومرتبه بالا اومد دیدم تقریبا تمام فایل هایی که رو کاپوتر داشتم حذف شده البته بیشتر نرم افزار ها حذف نشده بود ولی تمام فایل های موجود در my document حذف شده به این فایل ها احتیاج دارم چطوری میتونم این فایل ها را دومرتبه برگردونم؟( این فایل ها واقعا برام ضرورین)
ممنون میشم راهنمایی کنید
هر یک از ما حداقل یک بار با مشکل پاک شدن ناخواسته اطلاعات روبرو شده ایم که گاه در در عرض چند ثانیه و با اشتباه سهوی خود کاربر رخ داده و یا توسط برخی از نرم افزار ها یا ویروس ها و .. اطلاعات به نوعی حذف می شوند که در هر صورت در موقع از دست دادن اطلاعات همیشه بدنبال راهی جهت برگشت اطلاعات هستیم نرم افزار R-Studio نرم افزاری جهت برگرداندن اطلاعات از دست رفته می باشد این نرم افزار با بهرگیری از آخرین متد ها و تکنولوژی بازگردانی اطلاعات ابزاری قدرتمند جهت برگرداندن اطلاعات می باشد که توانایی بازگداندن اطلاعات از پارتیشن های ویندوز و لینوکس و برخی دیگر از سیستم عامل ها می باشد. همچنین این نرم افزار توانایی بازگرداندن اطلاعات فرمت شده، پاک شده یا آسیب دیده موجود در شبکه های محلی را نیز دارا می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار R-Studio Network Edition 4.6 Build 127542:
- محیط برنامه مشابه Windows Explorer ویندوز
- قابلیت بازگرداندن اطلاعات در شبکه های تحت ویندوز یا مکینتاش و یا لینوکس
- قابلیت مشاهده محتوای فایل ها یا حافظه و ویرایش حرفه آن توسط ویرایشگر hexadecimal
- پشتیبانی از سیستم فایل های FAT12, FAT16, FAT32,NTFS, NTFS5 (created or updated by Win2000/XP/2003/Vista), HFS/HFS+ (Macintosh), Little and Big Endian variants of UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) and Ext2FS/Ext3FS (Linux
- توانایی گرفتن فایل های image از هادر یا پارتیشن ها
- بازیابی فایل هایی که در اثر عمل FDISK یا دیگر ابزار پارتیشن بندی از بین رفته باشند
- قابلیت بازیابی اطلاعاتی که توسط ویروس ها از بین رفته اند
- توانایی فشرده سازی و یا تکه نمودن فایل های image گرفته شده توسط نرم افزار و ذخیره آن بروی چند سی دی یا دی وی دی
- توانایی نصب در سیستم عامل Windows 9x, ME, NT, 2000, XP, 2003 Server, Vista
- پشتیبانی از کامپیوتر های Apple و پارتیشن های APM
- و ...

دانلود با حجم ۶ مگابایت:http://dl.kamyabonline.com/download/...tion%204.6.exe

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

موفق و پیروز باشید
قديمي April 29th, 2009, 01:52   #2462
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx نمايش نوشته ها
سلام
آقا کیوان ، 4 راه در حد کلنگ به ذهنم میرسه .احتمالا فایلی از هارد شما پاک نشده ، اما گویا با این ویندوز نمیتونید اونها رو ببینید ، اگر هم ویندوز رو عوض کنید که درایو C شما که فایل های MY document هم توش هست ، پاک میشه.
1- از امکان system restore ویندوز استفاده کنید.از منوی استارت ، Accessories ، سپس system tools ، گزینه system restore را انتخاب کنید تا ویندوز شما به حالت مثلا روز قبل ، باز گردد.به احتمال زیاد مشکل شما حل میشه.
2- با استفاده از سی دی ویندوز ، از گزینه system repair ، استفاده کنید.البته مطمئن نیستم که این کار فایل های درایو C رو پاک نکنه.
3- این هارد رو به یک کامپیوتر دیگه وصل کنید و از اون کامپیوتر ، سرچ کنید ، ببینید فایل های شما پیدا میشه!
4-اگر هم واقعا فایل های شما پاک شده باشند ، با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری ، میتونید اونها رو برگردونید.در مورد نرم افزارهای ریکاوری هم فکر میکنم قبلا جناب کامبیز ، معرفی کرده باشند.
پ.ن:کف کردم ، تا این پست رو زدم ، کامبیز خان از غیب رسیدند!!!!!!!!
جناب کامبیز ، احیانا سایت کامیاب آنلاین ، متعلق به شما نیست؟
با سلام

جناب بهروز خان این سایت کمیاب آن لاین مال مامان بزرگ دوستمه

با تشکر

موفق و پیروز باشید
قديمي April 29th, 2009, 16:48   #2463
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

سلام دوستان.
آیا سیستمی هست که دوربین مداربسته الکترونیکی باشه و در ضمن مثلا 24 ساعت هر چیزی رو میبینه ضبط کنه؟البته مستقل از کامپیوتر.قابلیت استتار هم داشته باشه.البته نگید زده به سرش!منظورم اینه که حجم کمی داشته باشه و من بتونم مخفی کنمش.
منتظر نظرات دوستان هستم.
ارادتمندتان احمد.
قديمي April 29th, 2009, 20:56   #2464
Jahed
Member

Jahed's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 97 بار در 39 پست
Jahed (سطح 0)
0

سلام بر دوستان عزيز و گرامي
لطفا" در چهار مورد زير راهنمايي بفرماييد :

1 - حداقل مشخصات يك لپ تاب به لحاظ فني براي فعاليت در فاركس چيست و با چه حدود قيمت ميتوان خريد؟

2- قبلا" با برنامه win fax pro 10 كار ارسال يا در يافت فكس را براحتي انجام ميدادم اما اكنون فايلها را attach نميكند!!! چند بار نيز آنرا نصب نمودم نشد!از نسخه لرد 2008 استفاده ميكنم.در ضمن هنگام نصب پيغامي در رابطه با پرينتر ميدهد كه چون نداشتم توجه نكردم.

3- در كدام سايت مجاز ميتوانم عكسهايم را با نام خود به اشتراك بگذارم؟(فقط موضوع آن عكاسي باشد و معتبر)

4 - سيستم من مشخصات زير را دارد :
cpu :celeron d stepping:co 2.8 ghz
main board : Gigabyte 81845 PE Proxx
chipset : intel 848-865P/PE
ram 767.5 MB
lz cash : 256 kb
PENTIUM 4 E-2800
ATHLON 64 3400
چگونه سيستمي است؟آيا نياز به UP GRADE دارد؟يا براي كار با فاركس كافيست؟

ممنون ميشوم راهنمايي كنيد؟
قديمي April 30th, 2009, 00:10   #2465
hamid3765
Senior Member

hamid3765's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2006
محل سكونت: مشهد
تشکر از ايشان: 864 بار در 257 پست
hamid3765 (سطح 1)hamid3765 (سطح 1)hamid3765 (سطح 1)hamid3765 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamid3765
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Jahed نمايش نوشته ها

1 - حداقل مشخصات يك لپ تاب به لحاظ فني براي فعاليت در فاركس چيست و با چه حدود قيمت ميتوان خريد؟
اتفاقا منم همین سوال رو داشتم در ضمن لپ تاب با حدود قیمت 500 تا 600 هزار تومان آیا برای کار 10 الی 15 ساعت در

روز البته فقط برای فارکس مناسب هست (بروش فشار نیست)؟

ممنون
hamid3765 آفلاين است
2 تشکر کننده از hamid3765:
قديمي May 1st, 2009, 09:37   #2466
SEYED
Member

تاريخ عضويت: Jul 2006
تشکر از ايشان: 157 بار در 47 پست
SEYED (سطح 0)
0

در پاسخ به دو پست بالا بهترین گزینه لپ تاپهای فوجیتسو زیمنس میباشد که دو شرکت بهین تکنولوزی ونیچ لن نمایندگی این برند را به عهده دارند و هر دو در مجتمع کامپیتری پایتخت در تهران دارای نماینده فروش هستند مدل Esprimo Mobile V6535
با دو کانفیگ متفاوت بهترین گزینه برای این مقدار پول هستند من خودم حدود 2 سال است که از این لپ تاپ استفاده میکنم
وبه هیچ مشکلی بر نخوردم با این کانفیگ در برند های دیگر باید حد اقل از 100 تا 200 هزار تومان بیشتر پول بدهید
SEYED آفلاين است
2 تشکر کننده از SEYED:
قديمي May 1st, 2009, 10:00   #2467
MASK
Senior Member

MASK's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
محل سكونت: tehran
تشکر از ايشان: 818 بار در 181 پست
MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)MASK (سطح 2)
0

ACER APIRE 5735 z
cpu: dual-core t3400 (2.16 GHZ)
LCD:15.6
Graphic:intel 1.3
ram:1GB up to 4GB
Hard:160 sata
Dvd combo
WLAN _bluetooth-wifi-ramreader
chat confrerence-webcam
قیمت 600 هزار-
MASK آفلاين است
تشکر کننده از MASK:
قديمي May 1st, 2009, 11:44   #2468
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali نمايش نوشته ها
سلام دوستان.
آیا سیستمی هست که دوربین مداربسته الکترونیکی باشه و در ضمن مثلا 24 ساعت هر چیزی رو میبینه ضبط کنه؟البته مستقل از کامپیوتر.قابلیت استتار هم داشته باشه.البته نگید زده به سرش!منظورم اینه که حجم کمی داشته باشه و من بتونم مخفی کنمش.
منتظر نظرات دوستان هستم.
ارادتمندتان احمد.
سلام و صبح بخیر.
دوستان عزیز منتظر نظراتتان هستم.امنیت من خیلی در خطره!

لطفا راهنمایی بفرمایید.
ارادتمندتان احمد
قديمي May 1st, 2009, 11:55   #2469
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali نمايش نوشته ها
سلام و صبح بخیر.
دوستان عزیز منتظر نظراتتان هستم.امنیت من خیلی در خطره!

لطفا راهنمایی بفرمایید.
ارادتمندتان احمد
با سلام

به این لینکها یک سر بزن شاید چیزی را که میخواهی پیدا کنید

http://www.agkgroup.com/

http://www.imensaze.com/

http://www.aryanetworks.com/

http://kavoshphone.com/camera.asp

http://www.irancctv.ir/

http://www.lgsecurity.ir/

موفق و پیروز باشید
قديمي May 1st, 2009, 12:20   #2470
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Jahed نمايش نوشته ها

2- قبلا" با برنامه win fax pro 10 كار ارسال يا در يافت فكس را براحتي انجام ميدادم اما اكنون فايلها را attach نميكند!!! چند بار نيز آنرا نصب نمودم نشد!از نسخه لرد 2008 استفاده ميكنم.در ضمن هنگام نصب پيغامي در رابطه با پرينتر ميدهد كه چون نداشتم توجه نكردم.

3- در كدام سايت مجاز ميتوانم عكسهايم را با نام خود به اشتراك بگذارم؟(فقط موضوع آن عكاسي باشد و معتبر)

4 - سيستم من مشخصات زير را دارد :
cpu :celeron d stepping:co 2.8 ghz
main board : Gigabyte 81845 PE Proxx
chipset : intel 848-865P/PE
ram 767.5 MB
lz cash : 256 kb
PENTIUM 4 E-2800
ATHLON 64 3400
چگونه سيستمي است؟آيا نياز به UP GRADE دارد؟يا براي كار با فاركس كافيست؟

ممنون ميشوم راهنمايي كنيد؟
با سلام

در مورد نوت بوک با قیمت مناسب و برای فارکس پیشنهاد من این است

DELL دل DELL Vostro A860

* Processor: Intel® Core Duo 2.0GHz, 1MB L2 Cache
* Memory: 1GB Dual Channel DDR2 SDRAM
* HDD: 120GB 5400RPM SATA
* Graphics: Intel® GMA X4500MHD
* Display: LCD 15.6" WXGA
* Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
* Other: -
* Made in China

قیمت: 5.400.000 ریال با گارانتی بین الملل
قیمت: 5.600.000 ریال با گارانتی ایران

اگر هم کمی بیشتر هزینه کنید این هم بد نیست

DELL دل DELL Inspiron 1545

* Processor: Intel® Core Duo 2.0GHz, 1MB L2 Cache, 1066
* Memory: 1GB Dual Channel DDR2 SDRAM
* HDD: 160GB 5400RPM SATA
* Graphics: Intel® GMA X4500MHD
* Display: LCD 15.4" WXGA
* Optical Drive: Double-Layer DVD/RW
* Other: Bluetooth, Webcam
* Made in China

قیمت: 6.400.000 ریال با گارانتی بین الملل
قیمت: 6.700.000 ریال با گارانتی ایران

موفق و پیروز باشید
قديمي May 1st, 2009, 13:58   #2471
shahramfx
Senior Member

shahramfx's Avatar

محل سكونت: شيراز
تشکر از ايشان: 2,762 بار در 606 پست
shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)shahramfx (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به shahramfx
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A نمايش نوشته ها
Eset Smart Secutiry Business Edition آخرین و کاملترین نسخه نرم افزار امنیتی شرکت Eset که شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای ور و فایروال میباشد. و همچنین قابلیت حفاظت از کامپیوترهای مجاور را با استفاده از NetWork دارا میباشند. امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله: پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند! چاره چیست؟ آیا آنتی ویرویس وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند. NOD 32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی

بخش های اصلی تشکلیل دهنده Eset Smart Secutiry Business Edition:
ESET Personal Firewall:
دارای فایروالی قدرتمند که تمامی ترافیک های رد و بدل شده بین کامپیوتر محافظت شده و دیگر کامپیوتر ها را در یک شبکه محلی زیر نظر می گیرد
برخی از کارایی های این فایروال:
- مرور همیشگی برنامه هایی که از پروتکل های HTTP و POP3 استفاده می کنند (این پروتکل ها برای وبگردی، گرفتن و فرستادن ایمیل مورد استفاده قرار می گیرند) برای آلودگی ها
- جلوگیری از حملات در شبکه های سطح پایین که امنیت کمتری دارند
- فیلتر کردن اطلاعات ورودی و خروجی بر اساس قوانینی که کاربر وضع می کند
- زیر نظر گرفتن همیشگی تغییرات صورت گرفته در فایل های اجرایی
- Antivirus MONitor: این بخش که به اصطاح (AMON) نامیده می شود برای جستجوی خودکار و همیشگی File ها برای پیدا کردن ویروس قبل از دسترسی کاربران به آنها می باشد.
- NOD32: این بخش برای جستجوی دستی File ها یا Drive های مختلف می باشد.
- Internet MONitor: این بخش که به اصطلاح (IMON) نامیده می شود برای جستجو و از بین بردن File های آلوده قبل از رسیدن به سیستم کاربر در شبکه اینترنت می باشد.
- Email MONitor: این بخش که به اصطلاح (EMON) نامیده می شود برای جستجوی Email های دریافتی و فرستاده شده به وسیله برنامه های Microsoft Outlook و Microsoft Exchange می باشد.
- Document MONitor: این بخش که به اصطلاح (DMON) نامیده می شود برای جستجوی اسناد متنی و File های Microsoft Office می باشد.
- ESET Anti Spam:
- پشتیبانی از فرمت RCF ایمیل ها
- قابلیت ایجاد Blacklist و Whitelist
- قابلیت کنترل چندین پیام به صورت همزمان
- یکپارچگی کامل با نرم افزار Microsoft Outlook

قابلیت های كليدي نرم افزار :
- ThreatSense® technology چک کردن کد ها برای پیدا کردن برنامه های مخرب مانند ویروس ها، برنامه های جاسوسی و ...
- جستجو کننده ای بی نظیر و هوشمند برای پیدا کردن File هایی که مشکوک به آلودگی های جدید و ناشناخته هستند
- محافظت از تمام راههای نفوذ ویروس ها به سیستم شامل : SMTP، POP3، HTTP و all local و removable media
- جلوگیری از اجرا و انتشار File های آلوده به ویروس
- توانایی پاک کردن برنامه های مخرب فعال در حافظه
- پاک کردن آلودگی از File هایی که فقط خواندنی هستند. (مانند File های DLL در حال اجرا)
- اجرای خودکار در هنگام بالا آمدن ویندوز
- آپدیت ساعتی آنتی ویروس و کم حجم بودن حجم آپدیت های دانلود شده(مناسب برای سرعت های پایین)
- پشتیبانی از ویندوزهای 95 / 98 / ME / NT / 2000 / 2003 / XP/ Vista

دانلود - نسخه 32 بیتی - 35.5 مگابايت:http://dl.kamyabonline.com/download/...AL%2032BIT.exe

دانلود - نسخه 64 بیتی - 40.3 مگابايت:http://dl.kamyabonline.com/download/...AL%2064BIT.exe

دریافت ک- ر- ک برنامه:http://dl.kamyabonline.com/download/...Nod32%20v4.exe

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

موفق و پیروز باشید
سلام
من این انتی ویروس رو دانلود کردم ولی کرکش مثله اینکه مشکل داره و پیغام لایسنس اکسپرد میده
شاید ****** رو بد نصب کرده باشم؟
سریالی که تو فایل سریال رو باید وارد کنم ؟
اگه لطف کنی مراحل نصب رو به صورتی بگی که کرکش از کار نیفته ممنون میشم
shahramfx آفلاين است
تشکر کننده از shahramfx:
قديمي May 1st, 2009, 16:32   #2472
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

سلام

من هم همین مشکل را با eset دارم نسخه ای که من استفاده میکنم 4.0.314
نرم افزار با کمک یوزر نیم و پسوردها آپدیت میشه ولی رنگ آیکن کنار ساعت قرمز میمونه و در قسمت protection status پیام میده که license expired به نظر میرسه ****** این نرم اقزار کار نمیکنه راه حل چیه؟
قديمي May 1st, 2009, 16:57   #2473
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahramfx نمايش نوشته ها
سلام
من این انتی ویروس رو دانلود کردم ولی کرکش مثله اینکه مشکل داره و پیغام لایسنس اکسپرد میده
شاید ****** رو بد نصب کرده باشم؟
سریالی که تو فایل سریال رو باید وارد کنم ؟
اگه لطف کنی مراحل نصب رو به صورتی بگی که کرکش از کار نیفته ممنون میشم
با سلام

سریالی که در فایل سریال است وارد کنید

موفق و پیروز باشید
قديمي May 1st, 2009, 17:22   #2474
masood49
Senior Member

masood49's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 302 بار در 116 پست
masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)masood49 (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله keivanpro نمايش نوشته ها
سلام

من هم همین مشکل را با eset دارم نسخه ای که من استفاده میکنم 4.0.314
نرم افزار با کمک یوزر نیم و پسوردها آپدیت میشه ولی رنگ آیکن کنار ساعت قرمز میمونه و در قسمت protection status پیام میده که license expired به نظر میرسه ****** این نرم اقزار کار نمیکنه راه حل چیه؟
دوستانی که از NOD32 استفاده میکنید برای دریافت آخرین سریالها به این آدرس مراجعه کنید و بدون هیچ مشکلی از سریالها استفاده کنید.
http://www.loserblog.cn/
قديمي May 1st, 2009, 17:43   #2475
keivanpro
Senior Member

keivanpro's Avatar

تشکر از ايشان: 785 بار در 308 پست
keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)keivanpro (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله masood49 نمايش نوشته ها
دوستانی که از NOD32 استفاده میکنید برای دریافت آخرین سریالها به این آدرس مراجعه کنید و بدون هیچ مشکلی از سریالها استفاده کنید.
http://www.loserblog.cn/
سلام

من تو دانلود آپگریت ها مشکلی ندارم مشکل من ****** نرم افزاره میتونم آخرین بسته های امنیتی را آپدینت کنم ولی در قسمت protection status نوشته license expired یعنی فایل ****** نمیتونه نرم افزار را ****** کنه؟ راه حل این مشکل چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است