انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي May 24th, 2009, 17:02   #2551
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
کلمات پیشنهادی بنده :

ف ی لِ خشک ! (متضاد ف ی ل تَر ! )

صافی !

دیوار !

تِر تِر !

سد !

حائل !

پرده !

فلکه یا میدون ! (چون باید حتما دورش دور بزنی )

آنورش پیدا ! (همشهری ها به شیشه میگن آنورش پیدا - به آینه میگن من درش پیدا )

حریم !

خط !

و ...

البته بهروز و ایثار مطمئنا کلمات بهتری دارن

منم ميگم: مانع اينترنتي
ولي فكر كنم يه خورده طولانيه.فعلا منتظر پيشنهادات بعدي بمونيم
قديمي May 24th, 2009, 18:12   #2552
isar
Senior Member

isar's Avatar

محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد نمايش نوشته ها
کلمات پیشنهادی بنده :

ف ی لِ خشک ! (متضاد ف ی ل تَر ! )

صافی !

دیوار !

تِر تِر !

سد !

حائل !

پرده !

فلکه یا میدون ! (چون باید حتما دورش دور بزنی )

آنورش پیدا ! (همشهری ها به شیشه میگن آنورش پیدا - به آینه میگن من درش پیدا )

حریم !

خط !

و ...

البته بهروز و ایثار مطمئنا کلمات بهتری دارن
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها

منم ميگم: مانع اينترنتي
ولي فكر كنم يه خورده طولانيه.فعلا منتظر پيشنهادات بعدي بمونيم

با سلام خدمت اساتید. این هم واژگان پیشنهادی بنده بجای واژه فی ل تر ش><><><{}{} ک{}{}><><><ن

خیال کردی

زهی خیال باطل

فکر کردی خیال کردی

لودر

بیاه یا بیلا.......

مه شکن

بیشینبینیمبابا

برو کنار باد بیاد

جوجه‏ای هنوز

غم زدا

فریاد رس

ویرانگر

ناهنجاری اسلامی

دیوار خردکن
قديمي May 24th, 2009, 21:11   #2553
mehrdad_rp
Senior Member

mehrdad_rp's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 1,192 بار در 362 پست
mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad_rp
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله وحید نمايش نوشته ها
سلام بهروز جان
اين ال ها موضوع فيلتر هست
مثلا ال 1 فلان واژه و ......
به جاي في ل ت..ر هم بايد بگيم غربال

موفق باشيد
پس فکر کنم اینا همه جوره با فیس بوک مشکل دارن چون هر بار که من وصل میشم یه عدد میزنه

و جالبتر اینکه امروز چند دقیقه ای فیل*تر نبود برای من!!!!!!!
قديمي May 24th, 2009, 21:45   #2554
وحید
مسئول سابق تالار عمومی و تالار اعضاء

وحید's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2008
تشکر از ايشان: 4,825 بار در 1,161 پست
وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)وحید (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به وحید
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp نمايش نوشته ها
پس فکر کنم اینا همه جوره با فیس بوک مشکل دارن چون هر بار که من وصل میشم یه عدد میزنه

سلام
من امروز براي اولين بار به اين سايت مراجعه كردم غربال نشده بود!
موفق باشيد
قديمي May 24th, 2009, 22:16   #2555
hamid415
Senior Member

hamid415's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2008
تشکر از ايشان: 1,248 بار در 334 پست
hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)hamid415 (سطح 4)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamid415
0

سلام دوستان

برای استفاده از فیس بود یک راه وجود دارد، بعد از تایپ آدرس فیس بوک کلمه http را به https تغییر داده و به راحتی وارد می شود.

پ.ن : 2 نکته وجود دارد بار اول که این کار رو کردین باز نمیشه البته یک دنباله به آدرس اضافه میشه که دوباره شما http رو به https تغییر بدید بار دوم سایت باز خواهد شد و نکته دیگر اینکه امکان داره برای هر صفحه مجبور باشید http را به https تغییر دهید.
hamid415 آفلاين است
3 تشکر کننده از hamid415:
قديمي May 24th, 2009, 23:26   #2556
isar
Senior Member

isar's Avatar

isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp نمايش نوشته ها

آره صبح که امتحان کردم L8 بود. ظهر شد L7 غروب شد L6 والآن دوباره L7 شده. فکر کنم آخر از خیرش میگذرند بازش میکنند

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamid415 نمايش نوشته ها
سلام دوستان

برای استفاده از فیس بود یک راه وجود دارد، بعد از تایپ آدرس فیس بوک کلمه http را به https تغییر داده و به راحتی وارد می شود.

پ.ن : 2 نکته وجود دارد بار اول که این کار رو کردین باز نمیشه البته یک دنباله به آدرس اضافه میشه که دوباره شما http رو به https تغییر بدید بار دوم سایت باز خواهد شد و نکته دیگر اینکه امکان داره برای هر صفحه مجبور باشید http را به https تغییر دهید.

بله درسته اما با این کار عکسها دیده نمیشه.
قديمي May 25th, 2009, 00:15   #2557
mehrdad_rp
Senior Member

mehrdad_rp's Avatar

تشکر از ايشان: 1,192 بار در 362 پست
mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)mehrdad_rp (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به mehrdad_rp
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
بله درسته اما با این کار عکسها دیده نمیشه.
من عکسها رو هم میتونم ببینم !!
قديمي May 25th, 2009, 00:36   #2558
hoseintaheri
Senior Member

hoseintaheri's Avatar

محل سكونت: سایت سرمایه
تشکر از ايشان: 2,022 بار در 587 پست
hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)hoseintaheri (سطح 7)
0

با سلام
یک مشکل خیلی عجیب پیدا کردم
مرورگرمن فقط سایت سرمایه رو باز میکنه
فقط متا تریدر میتونه دیتا بگیره و سایت سرمایه
هیچ سایت دیگه ای باز نمیشه نه یاهو نه گوگل نه خبر گزاری فارس و نه حتی سایت احمدی نژاد
از ظهر ساعت 1 تا لان که 30 دقیقه بامداد هست اینجوری شده
سایت رو هم از هیستوری نمیاره بلکه ریفرش شده میاره
مودم رو چند بار خاموش و روشن کردم و سیستم رو ری استارت کردم اما نشد ........ که نشد ....
برم بخوابم شاید تا صبح خودش درست بشه

احتمالا از کرامات سایت سرمایه و اعضای اون هست
شاید هم از تاثیرات تاپیک هیپنوتیزم باشه........... اخرشم پای جنها رو کشوندید تو سایت .............. اون سایه چیه بالای سایت شبیه سم اسب میمونه
قديمي May 25th, 2009, 00:50   #2559
isar
Senior Member

isar's Avatar

Cool ایول FaceBook

0

این پیغام رو دقایقی پیش باز کردم. و حیفم اومد که تنها خوری کنم

اینم لینکش http://www.new.facebook.com/home.php

حالا هرقدر گه دوست دارن L رو بالا پایین کنن

قديمي May 25th, 2009, 03:28   #2560
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
SpeedConnect Internet Accelerator v7.5

0

نرم افزار SpeedConnect Internet Accelerator که بر طبق PC Magazine به عنوان بهترین افزایش دهنده سرعت اینترنت شناخته شده است، ابزاری بسیار مناسب و حرفه ایست. این نرم افزار با بهینه سازی تنظیمات ویندوز، سرعت اینترنت شما را ( DialUp، DSL، Cable، WireLess، LAN، …) افزایش می دهد.
این برنامه، از نرم افزارهای پر قدرت تحت ویندوز می باشد که کاملا برای افزایش سرعت فعالیت های اینترنتی شما مانند مرور صفحات وب، چک کردن ایمیل، دانلود، بازی آنلاین و … طراحی شده است.
سرعت اینترنت شما تنها به قدرت سخت افزارهای شما بستگی ندارد. ویندوز، سیستم عاملی است که بخاطره طبیعتش نمی تواند تنظیمات بهینه را برای هر سخت افزار بکار گیرد، بنابراین طبیعی است که در اکثر مواقع، از حداکثر توان سخت افزار ها استفاده نشود. با تغییر رجیستری ویندوز و بهینه سازی پارامترهای TCP/IP سرعت اینترنت پایدارتر و سریعتر خواهد شد. توسط این نرم افزار از حداکثر سرعت سیستم خود لذت ببرید.

دانلود با حجم ۳.۶ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

موفق و پیروز باشید
قديمي May 25th, 2009, 03:31   #2561
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
پخش فایل های صوتی و تصویری K-Lite Codec Pack 4.8.5 Final

0

حتماً برای شما نیز پیش آمده که پس از دانلود فیلم و یا کلیپ تصویری از اینترنت، Player های موجود در سیستم قادر به پخش کردن آن کلیپ نبوده و یا به صورت ناقص آن را پخش می کنند (مثلاً صدای کلیپ پخش می شود ولی تصویری آن نمایش داده نمی شود! ) این مشکل به خاطر نصب نبودن Codec مناسب برای پخش این کلیپ های تصویری بر روی ویندوز شما می باشد. امّا Codec چیست ؟ كلمه Codec به معنای COmpressor/DECompressor ( فشرده ساز / باز كننده فشردگی ) است : یعنی یك روتین نرم افزاری كه ویدئوی خام آماده ذخیره سازی را فشرده كرده و سپس آن را جهت اجرا بر روی كامپیوتر از فشردگی خارج می نماید. K-Lite Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و ...

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Codec Pack 4.8.5 Final:
- توانایی پخش 99% از انواع فرمت های صوتی و تصویری
- به روز بودن Codec ها
- حجم کم و سبک بودن Player
- نمایش زیرنویس
- و ...

دانلود با حجم ۱۹.۱ مگابایت

موفق و پیروز باشید
قديمي May 25th, 2009, 03:34   #2562
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

مسنجر محبوب و دوست داشتني Yahoo! Messenger 9.0.0.2160 Final

0

جدیدترین نسخه از معروفترین مسنجر دنیا محصول کمپانی Yahoo یعنی Yahoo! Messenger برای دانلود در سرور های یاهو قرار گرفت تا کاربران بازهم به تماشای قدرت این پل ارتباطی و پیام رسان بنشینند و بالاخره انتظار ها پس مدتی نسبتا طولانی به سر رسید و نسخه کامل و جدید این ابزار ارائه گردید. کمتر کسی پیدا می شود که در دنیای بسیار گسترده و مجازی اینترنت گشت و گذار داشته باشند اما یاهو مسنجر را نشناسند. هرکس برای اولین بار عضوی از یاهو شود و از این پیام رسان استفاده نماید مطمئنا یکی از طرفداران پروپا قرص آن خواهد شد.از امکانات این مسنجر باید اشاره داشت به این که محیط جذاب برای کاربران یکی از دلایلی است که این پیام رسان این قدر محبوب است. اتاق های چت این مسنجر که دیگر جای صحبتی را باقی نمی گذارد چون کشورهای مختلف برای خود اتاقی جدا دارند.شکلک های بسیار زیبا می توانند جواب مناسبی برای طرف مقابل باشند. کاربران می توانند در این پیام رسان اقدام به ارتباطی دو طرفه از چند طریق داشته باشند. ارتباط از طریق تلفن، تایپ متن که رایج ترین نوع ارتباط است. ارسال فایل، به اشتراک گذاری تصاویر، اشتراک گذاری ویدئو ها ، آواتار های زیبا ، به اشتراک گذاری وب کم و همچنین تماشای وب کم دیگران، دسترسی سریع تر به پست الکترونیکی و ... از مهم ترین قابلیت های این مسنجر بسیار محبوب و معروف به شمار می رود. در نسخه های جدید که از سوی یاهو ارائه شده است امکاناتی از قبیل سازگاری با دو مسنجر محبوب دیگر یعنی MSN Messenger و Google Talk اضافه گردیده است. چند پوسته جدید و زیبا باعث تغییراتی در این مسنجر شده است. تقویت صدا برای چت به صورت صوتی، بازی با دوستان در یاهو مسنجر، رادیو زیبا، دسترسی آسان تر به وبلاگ 360 درجه یاهو و چندین و چند قابلیت که باید خودتان تجربه کنید.

امکانات مهم اضافه شده تو این نسخه از یاهو مسنجر یکی امکان به اشتراک گذاری عکسهای موجود در اکانت Flickr شما و دیگری امکان به اشتراک گذاری ویدیو در داخل پنجره چت از سایتهای محبوب به اشتراک گذاری ویدیو . نکته جالبش اینجاست که این ویدیوها رو با استفاده از پلیر خود یاهو مسنجر در داخل همون پنجره پخش می کنه و احتیاج به باز کردن صفحه جداگانه نیست! بگذریم از تغییراتی ظاهری ( البته شاید شما رو که از استفاده از ظاهر تکراری نسخه قبلی خسته شده اید به دانلود این نسخه ترغیب کنه) که شامل 7-8 تا پوسته برای برنامه و 7-8 تا شکلک جدید میشه!

قابليتهاي كليدي نرم افزار Yahoo! Messenger 9.0.0.2160 Final:
- اشتراک گداری ویدیو در داخل پنجره چت از سایتهای محبوب به اشتراک گذاری ویدیو
- نحوه جدید قرار گرفتن Statue ها و امکان استفاده از شکلک ها در قسمت Status
- اسكن خودكار فايلهاي انتقالي با آنتي ويروس قدرتمند نورتون
- نمایش عکس‌های فلیکر را به صورت یک اسلاید شو
- فوروارد تماس به ارئه‌دهندگان خدمات VoIP
- رایج بودن این پیام رسان در دنیای مجازی اینترنت
- پلاگین ها جدید نطیر نمایش دمای هوای منطقه انتخابی ، رادیو و ...
- شکلک های زیبا
- به اشتراک گذاری تصاویر
- به اشتراک گذاری ویدئو ها
- ارسال فایل از طریق مسنجر
- ارتباط از طریق چت صوتی
- ارسال پیام کوتاه به تلفن همراه
- دسترسی آسان تر به پست الکترونیکی
- ایجاد کنفرانس و چت هم زمان میان چندین نفر
- سازگاری با MSN Messenger و Google Talk
- پوست های جدید
- ارسال SMS ‌به تلفن‌های موبایل دوستان
- ارسال و انتقال فايل تا 2 گيگا بايت
- دسترسی آسان تر به وبلاگ 360 درجه
- دیدن وب کم و به اشتراک گذاری وب خود
- قابلیت ذخیره اطلاعات و چت های انجام شده
- نمایش زیباتر Statue ها
- زیباتر شدن گرافیک نرم افزار و Add List ها
- تماس از طریق مسنجر و تلفن
- قابلیت جداسازی Add List ها به صورت دلخواه
- امنیت بالا در ارتباط و ارسال و دریافت فایل ها
- محیط کاربری بسیار جذاب
- سرعت بالا در کانکت شدن
- سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا
- و ...

دانلود با حجم ۱۳.۹ مگابایت

موفق و پیروز باشید
قديمي May 25th, 2009, 07:55   #2563
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri نمايش نوشته ها
با سلام
یک مشکل خیلی عجیب پیدا کردم
مرورگرمن فقط سایت سرمایه رو باز میکنه
فقط متا تریدر میتونه دیتا بگیره و سایت سرمایه
هیچ سایت دیگه ای باز نمیشه نه یاهو نه گوگل نه خبر گزاری فارس و نه حتی سایت احمدی نژاد
از ظهر ساعت 1 تا لان که 30 دقیقه بامداد هست اینجوری شده
سایت رو هم از هیستوری نمیاره بلکه ریفرش شده میاره
مودم رو چند بار خاموش و روشن کردم و سیستم رو ری استارت کردم اما نشد ........ که نشد ....
برم بخوابم شاید تا صبح خودش درست بشه

احتمالا از کرامات سایت سرمایه و اعضای اون هست
شاید هم از تاثیرات تاپیک هیپنوتیزم باشه........... اخرشم پای جنها رو کشوندید تو سایت .............. اون سایه چیه بالای سایت شبیه سم اسب میمونه

اگه از نرم افزار فيل شكن استفاده كردي يه بار ديگه اجراش كن و دوباره ببندش.شايد معجزه اي شد
قديمي May 25th, 2009, 18:48   #2564
yusefamini
Senior Member

yusefamini's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2006
تشکر از ايشان: 7,836 بار در 1,727 پست
yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)yusefamini (سطح 4)
0

سلام
من چند روزیه که به یه مشکلی خورده ام .
لپ تاپم به شدت کند عمل میکنه . هر فرمانی که میدم حدود 3-4 ثانیه و بعضا بیشتر طول میکشه تا اجرا شه . مثلا تو تایپ همین متن هم سه چهار کلمه عقبه . وقتی با موس رو چیزی کلیک می کنم حدود 10-15 ثانیه طول میکشه که اجرا شه .
علت چی میتونه باشه ؟
قديمي May 25th, 2009, 18:58   #2565
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله yusefamini نمايش نوشته ها
سلام
من چند روزیه که به یه مشکلی خورده ام .
لپ تاپم به شدت کند عمل میکنه . هر فرمانی که میدم حدود 3-4 ثانیه و بعضا بیشتر طول میکشه تا اجرا شه . مثلا تو تایپ همین متن هم سه چهار کلمه عقبه . وقتی با موس رو چیزی کلیک می کنم حدود 10-15 ثانیه طول میکشه که اجرا شه .
علت چی میتونه باشه ؟
سلام

كليدهاي Ctrl+Alt+Delete رو همزمان فشار بدين و توي پنجره باز شده تب Processes رو انتخاب كنين ببينين كدوم برنامه ها در حال اجرا هستن و هر كدوم چقدر از CPU رو مشغول مي كنن.احتمالا يه نرم افزار بصورت خودكار در حال اجرا باشه شايد ويروسي يا چيزي شبيه به آن.
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است
كد [IMG] فعال است