انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي June 5th, 2009, 01:13   #2611
oomiidd
Senior Member

oomiidd's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: teh
تشکر از ايشان: 4,211 بار در 1,181 پست
oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)oomiidd (سطح 5)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به oomiidd
0

با سلام

ساعت 1و10 دقیقه

قديمي June 5th, 2009, 01:27   #2612
shahroodi
Senior Member

shahroodi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2008
تشکر از ايشان: 3,192 بار در 617 پست
shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)shahroodi (سطح 5)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
با سلام
ساعت 10:30 صبح
خط خریداری شده: 128Kbps
شرکت ارائه دهنده: پینارنت

موفق باشید.
نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله shahroodi نمايش نوشته ها
ساعت 5:15 بعد از ظهر

موفق باشید.
ساعت 1:20 صبح

موفق باشید.

آخرین ويرايش توسط shahroodi در June 5th, 2009 و ساعت 01:29
shahroodi آفلاين است
قديمي June 5th, 2009, 20:19   #2613
Aliomidi
Member

Aliomidi's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2008
محل سكونت: Germany
تشکر از ايشان: 334 بار در 117 پست
Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)Aliomidi (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Aliomidi
0

بدون شرح

قديمي June 11th, 2009, 16:09   #2614
isar
Senior Member

isar's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2008
محل سكونت: گنبد کاووس
تشکر از ايشان: 5,875 بار در 1,573 پست
isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به isar
Unhappy عجب غلطی کردم عجب غلطی کردم عجب غلطی کردم

0

رفقا کمک کنید

من آپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم. دیروز آنتی ویروس مثل همیشه پیغام داد که ویندوز رو آپدیت کن و من بر خلاف همیشه این کار رو کردم. آپدیت خیلی طول کشید. آپدیت که تموم شد تا مدتی خوب کار میکرد اما بعد یکم سنگین شد. یک ریست به سیستم دادم و بعد از اینکه ویندوز بالا اومد...
منو به غلط کردن انداخته. از دیشب که اینکارو کردم تا الآن نتونستم درست کار کنم با سیستم. به قدری سنگین شده که شاید باور نکنید در حد هنگ کردن سنگین کار میکنه. به خاطر یک راست کلیک جونش بالا میاد. انگار داره یک نیسان آجر خالی میکنه. واقعا کلافه شدم. فایرفوکس هم پدرش درومده خیلی سنگین شد از دیشب. متاتریدر که دیگه نگوووووو.

نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم
قديمي June 11th, 2009, 16:57   #2615
Farzad619
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,552 بار در 366 پست
Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)Farzad619 (سطح 3)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله isar نمايش نوشته ها
رفقا کمک کنید

من آپدیت ویندوز رو غیرفعال کردم. دیروز آنتی ویروس مثل همیشه پیغام داد که ویندوز رو آپدیت کن و من بر خلاف همیشه این کار رو کردم. آپدیت خیلی طول کشید. آپدیت که تموم شد تا مدتی خوب کار میکرد اما بعد یکم سنگین شد. یک ریست به سیستم دادم و بعد از اینکه ویندوز بالا اومد...
منو به غلط کردن انداخته. از دیشب که اینکارو کردم تا الآن نتونستم درست کار کنم با سیستم. به قدری سنگین شده که شاید باور نکنید در حد هنگ کردن سنگین کار میکنه. به خاطر یک راست کلیک جونش بالا میاد. انگار داره یک نیسان آجر خالی میکنه. واقعا کلافه شدم. فایرفوکس هم پدرش درومده خیلی سنگین شد از دیشب. متاتریدر که دیگه نگوووووو.

نمیدونم چه خاکی تو سرم بریزم
restor کن ایثار جان برشگردون به دو سه روز قبل فکر کنم دواش همین باشه

فدات

Farzad619 آفلاين است
4 تشکر کننده از Farzad619:
قديمي June 12th, 2009, 20:26   #2616
ehsan16481
Member

ehsan16481's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2008
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 289 بار در 78 پست
ehsan16481 (سطح 2)ehsan16481 (سطح 2)ehsan16481 (سطح 2)ehsan16481 (سطح 2)ehsan16481 (سطح 2)ehsan16481 (سطح 2)
آقا این چی داره میگه؟

0

آقا این چی داره میگه؟
(من اصلا روی سیستمم یاهو مسنجر ندارم . چت مت هم نمیکنم!)
یعنی یه نفر دیگه داره با آیدی من چت میکنه؟!!!

ehsan16481 آفلاين است
تشکر کننده از ehsan16481:
قديمي June 28th, 2009, 11:05   #2617
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

با توجه به اينكه تالار موضوعات عمومي سايت فعلاً در حالت تعليق است ، اين تاپيك را بصورت موقت به تالار عمومي فاركس منتقل كرديم تا دوستان براي تبادل نظر در خصوص مسائل كاري از آن استفاده نمايند .

موفق باشيد
Mohsen آفلاين است
5 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي July 4th, 2009, 12:48   #2618
isar
Senior Member

isar's Avatar

isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)isar (سطح 9)
Unhappy

0

بیشتر از دو هفته‏س که ISP یم رو عوض کردم و از یک ISP دیگه سرویس میگیرم.

سرویس 256 محدود گرفتم که 2 گیگ ترافیک ماهانه داره به قول خودشون.
متأسفانه سرعتم به طور معمول روی 7 و 8 هستش و به زحمت برای چند لحظه به 11 میرسه. در صورتی که دوسته من با همین سرویس تا 30 32 هم میره.

به نظر دوستان مشکل کجاست ؟!؟
قديمي July 4th, 2009, 15:08   #2619
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:

متأسفانه سرعتم به طور معمول روی 7 و 8 هستش و به زحمت برای چند لحظه به 11 میرسه. در صورتی که دوسته من با همین سرویس تا 30 32 هم میره.

سلام

مشكل از ISP‌ نيست.

در چند هفته اخير به دليل بحران پيش آمده در ايران، مخابرات سرعت اينترنت را كاهش داده است. در برخي ساعات سرعت را به 24Kbps كاهش داده اند!

البته در نقاط مختلف كشور اين سرعت متفاوت است، اما كندي اينترنت در همه جاي تهران و ايران گزارش شده است.

سلامت باشيد.
4 تشکر کننده از I.N.D.E.X:
قديمي July 4th, 2009, 16:23   #2620
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:

حالا باز گلي به جمال ISP شما... من صبح با 512 بزور مي تونستم 8 بگيرم... از دست ديسكانت ها هم كه نگم بهتره.... درست ميشه يكي دو قرن تحمل كنيم اونوقت ما هم ميشيم شبيه خارجكي ها

پ.ن: كم پيدايي؟؟؟
قديمي July 4th, 2009, 17:04   #2621
Best_Trader
Senior Member

تاريخ عضويت: Oct 2007
تشکر از ايشان: 212 بار در 85 پست
Best_Trader (سطح 1)Best_Trader (سطح 1)Best_Trader (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها
حالا باز گلي به جمال ISP شما... من صبح با 512 بزور مي تونستم 8 بگيرم... از دست ديسكانت ها هم كه نگم بهتره.... درست ميشه يكي دو قرن تحمل كنيم اونوقت ما هم ميشيم شبيه خارجكي ها

سلام آرام جان

همشهری از کدوم آی اس پی اینترنت گرفتی
من 128 دارم و با 14 تا دانلود میکنم
مشکل سرعت هم نداشتم تو این دو سه هفته گذشته

ارادت
Best_Trader آفلاين است
قديمي July 4th, 2009, 19:29   #2622
aram2006
Senior Member

aram2006's Avatar

محل سكونت: همين دور برا
تشکر از ايشان: 2,548 بار در 690 پست
aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)aram2006 (سطح 7)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Best_Trader نمايش نوشته ها
سلام آرام جان

همشهری از کدوم آی اس پی اینترنت گرفتی
من 128 دارم و با 14 تا دانلود میکنم
مشکل سرعت هم نداشتم تو این دو سه هفته گذشته

ارادت
هميشه اين طوري نيست... مواقعي كه ترافيك كم باشه 54 تا را بهم ميده... منم تو روزايي كه همه مشكل داشتن هيچ مشكلي نداشتم ولي انگار اين آنا تازه فهميده كه دنيا دست كيه و هي فرت و فرت يا افت سرعت داره يا ديسكانكت ميشه ... هر بار هم كه تماس مي گيري ميگه ديتاي مخابرات ايراد داره... تا حالا چيزي جز اين بهم تحويل ندادن
قديمي July 5th, 2009, 01:14   #2623
Kambiz_T.A
Senior Member

Kambiz_T.A's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2008
تشکر از ايشان: 1,681 بار در 579 پست
Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)Kambiz_T.A (سطح 4)
مرورگر قدرتمند و محبوب Mozilla Firefox v3.5 Final

0

برای امنیت بیشتر در Firefox حتما نسخه جدید را نصب کنید. در این نسخه از مرورگر فایرفاکس، آسیب پذیری پیشین مشترک میان اینترنت اکسپلورر و فایرفاکس ترمیم شده است.آيا شما هم تا به حال از حفره هاي امنيتي Internet Explorer چيزي شنيديد؟ حتما ميدانيد که مايکروسافت سالهاست با Internet Explorer درگيره و در برطرف کردن مشکلات و حفره هاي امنيتي اين مرورگر تلاش بسيار زيادي ميکند به همين دليل شما مي توانيد از مرورگر قدرتمند Firefox محصولي از كمپاني Mozilla استفاده كنيد. مرورگري امن، مطرح، قدرتمند و با امكانات فراوان و سرعت بالاست. اين مرورگر محبوب را به خاطر كيفيت و كارايي بالايش هم رديف ساير مرورگرهاي مطرح دنيا مانند Internet Explorer و Opera و شايد بهتر از آنها شده است.

بعضي از امكانات اين مرورگر قدرتمند عبارتند از :
توانايي باز نمودن تمامي پنجره ها به صورت ‏Tabbed Browsing تحت يك پنجره ي Firefox و توانايي جلوگيري از باز شدن پنجره هاي تبليغاتي مزاحم به صورت Pop-up از جمله ويژگي هاي اين مرورگر مي باشد. امنيت بالا و جلوگيري از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سيستم شما ويژگي برتر اين نرم افزار است . مجهر به موتور قدرتمند جستجوي دروني مي باشد و همچنين از سرعت بالا در دانلود فايلها از اينترنت سود مي برد , مي تواند فايلهاي دانلود شده رو دسته بندي نموده و خودش در پوشه اي خاص ذخيره نمايد! محيط زيبا همراه با امكانات فراوان از قبيل تغيير در شكل ظاهر و اضافه يا حذف نمودن Toolbar ها كار با فونتهاي مختلف و درشت و ريز كردن صفحه همچنين مجهز بودن به Theme هاي گوناگون بر زيبايي و توانايي اين مرورگر افزوده است . Firefox با تمامي نسخه هاي ويندوز سازگار است.

ويژگي هاي كليدي اين نرم افزار Mozilla Firefox v3.5 Final:
- سرعت بالا در بارگزاري صفحات
- داراي قابليت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در يك صفحه)
- امنيت بالا در محيط نا امن اينترنت
- جلوگبري از خطرات احتمالي Spy-Ware ها و دزدان
- جلوگيري از باز شدن صفحات تبليغاتي بي مورد(Popup - bloker)
- محافظت از پسوردها و رمز هاي عبور خصوصي و امنيتي
- زيبايي در طراحي
- داراي پوسته هاي مختلف
- قابليت نصب پلاگين هاي مختلف براي عملكرد بهتر
- پشتيباني از تمام نسخه هاي ويندوز از جمله ويندوز ويستا

دانلود با حجم ۷.۸ مگابایت

پسورد فایل : www.kamyabonline.com

موفق و پیروز باشید
قديمي July 5th, 2009, 01:18   #2624
isar
Senior Member

isar's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X نمايش نوشته ها
سلام

مشكل از ISP‌ نيست.

در چند هفته اخير به دليل بحران پيش آمده در ايران، مخابرات سرعت اينترنت را كاهش داده است. در برخي ساعات سرعت را به 24Kbps كاهش داده اند!

البته در نقاط مختلف كشور اين سرعت متفاوت است، اما كندي اينترنت در همه جاي تهران و ايران گزارش شده است.

سلامت باشيد.
سلام
درسته. اما مشکل این نیست.
دفعه اول که به ISP گفتم، گفت که مشکل از سیستمته ویروس داره . خلاصه بعد از کلی پیگیری که انجام دادم، یارو به این نتیجه رسید که خر خودشه و درسته که متخصص نیستم اما بیسواد هم نیستم.
ولی برای اینکه خیالشو راحت کنم، کیسمو بردم خونه دوستم و سرعت تا 29 رسید با آپلود 18.
حالا میگن مشکل از پرت مخابراتیه منه.

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله aram2006 نمايش نوشته ها

قبلا در مورد این پرتهای مخابرات یه چیزایی شنیده یا خونده بودم. نمیدونم کجا یا از کی! شنیدم که یکسری از پرتهای مخابرات قدیمی و خرابه که باید با پیگیریه ISP تعویض بشه.

پ.ن : یه نگاه به پایین مایینا بندازی ما رو میبینی.
گرفتاری دارم سرم شلوغه

پ.ن : چه عجب بالاخره یکی احوال ما رو جویا شد
قديمي July 5th, 2009, 01:38   #2625
I.N.D.E.X
Senior Member

I.N.D.E.X's Avatar

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 3,008 بار در 660 پست
I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)I.N.D.E.X (سطح 6)
0

نقل قول:
سلام
درسته. اما مشکل این نیست.
دفعه اول که به ISP گفتم، گفت که مشکل از سیستمته ویروس داره . خلاصه بعد از کلی پیگیری که انجام دادم، یارو به این نتیجه رسید که خر خودشه و درسته که متخصص نیستم اما بیسواد هم نیستم.
ولی برای اینکه خیالشو راحت کنم، کیسمو بردم خونه دوستم و سرعت تا 29 رسید با آپلود 18.
حالا میگن مشکل از پرت مخابراتیه منه.

قبلا در مورد این پرتهای مخابرات یه چیزایی شنیده یا خونده بودم. نمیدونم کجا یا از کی! شنیدم که یکسری از پرتهای مخابرات قدیمی و خرابه که باید با پیگیریه ISP تعویض بشه.

پ.ن : یه نگاه به پایین مایینا بندازی ما رو میبینی.
گرفتاری دارم سرم شلوغه

پ.ن : چه عجب بالاخره یکی احوال ما رو جویا شد
سلام

اين چند هفته سرعت دائم پايين نبود. چند روز اول اكثر اوقات مخابرات سرعت رو كاهش داد ولي بعد چند روز بهتر شد و در برخي ساعات كاهش سرعت وجود داشت. همچنين احتمالا تهران و شهرهاي بزرگ بيشتر اين مشكل رو داشته اند.

اما در مورد مشكل شما:

كيس رو كه پيش دوستت بردي با مودم خودت تست كردي؟ يعني با كيس و مودم خودت روي خط دوستت تست كردي؟

اگر هم كيس و هم مودم رو تست كردي و مشكلي نبود، پس مشكل از همون مخابرات يا از طرف ISP هست. در مورد پورت همون مسئله اي كه گفتي وجود داره. خط هايي كه قديمي هستند از تجهيزات قديمي بهره مي برند و ممكنه برخي قطعات فرسوده شده باشند. و همچنين سيم مسيرها هم ممكنه مشكل داشته باشند. به همين دليل خط هايي كه جديد هستند مشكلات كمتري دارند.

يه چك كن ببين خط تلفنت نويز داره يا نه. براي اينكار گوشي تلفني كه خط ADSL‌ بهش وصله رو بردار و خط رو آزاد كن. بعد يكي از شماره هاي گوشي رو بزن. مثلا 5 رو بگير تا بوق آزاد قطع بشه. حالا خوب به صداي ساكت خط گوش بده ببين نويز يا پارازيتي ميشنوي. مثل نويزي كه رو راديو هست. اگه صدايي ميشوني، خط نويز داره و يك مشكلي هست. در حالت عادي هيچ صدايي نبايد بياد. يعني خط بايد ساكت و بي صدا باشه. اگه صدا و نويزي وجود نداشت، بايد كار رو از همون ISP دنبال كني. حالا اينارو چك كن ببين چطوريه.

موفق باشي.
تشکر کننده از I.N.D.E.X:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است