انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي September 25th, 2007, 22:45   #1036
mb
Senior Member

mb's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
تشکر از ايشان: 882 بار در 372 پست
mb (سطح 1)mb (سطح 1)
0

با مرورگر فایرفاکس آسوده بخوابید !
اضافه شونده Auto Shutdown ابزاری است که با نصب آن در مرورگر فایرفاکس، سیستم شما بطور خودکار در زمان تعیین شده خاموش می شود.

شبهایی را به یاد آورید که با خستگی پای سیستم کامپیوتر نشته اید. مشکل آن است که در حال دانلود یک نرم افزار پر حجم هستید و بدلیل سرعت پایین خط اینترنت مجبور هستید تا 2 ساعت دیگر بیدار بمانید.

در این لحظه دو راه پیش روی دارید، تا صبح بیدار بمانید تا دانلود نرم افزار شما تمام شود و یا بی خیال شده و سیستم خود را خاموش کنید. اما اضافه شونده Auto Shutdown راه حل سومی است که به شما پیشنهاد می شود. این Extension بصورت کاملآ خودکار کامپیوتر شما را پس از پایان تمامی دانلودها خاموش می کند و شما می توانید خوابی آسوده داشته باشید.

در حال حاضر تنها امکان استفاده از این ابزار بر روی سیستم عامل ویندوز وجود دارد و بزودی نسخه Mac آن نیز آماده می شود.

دانلود: Auto Shutdown
منبع خبر: WinBeta.Net
قديمي September 26th, 2007, 08:07   #1037
xeroF
Senior Member

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
جواب رو پیدا کردم
با استفاده از مودمهای GPRS / GSM ما میتونیم بوسیله کامپیوتر از اینترنت موبایل استفاده کنیم .
موفق باشید
سلام
میشه در مورد روش کار یه کوچولو توضیح بدین ؟
مثلا نحوه ارتباط مودم و نوت بوک و گوشی
مودم رو از کجا تهیه کردین . مارکش چیه . در مجموع راضی هستین ؟کیفت -سرعت- قطع ارتباط و خلاصه هر چی که صلاح می دونین
بسیار ممنون
xeroF آفلاين است
قديمي September 26th, 2007, 09:05   #1038
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
سلام
میشه در مورد روش کار یه کوچولو توضیح بدین ؟
مثلا نحوه ارتباط مودم و نوت بوک و گوشی
مودم رو از کجا تهیه کردین . مارکش چیه . در مجموع راضی هستین ؟کیفت -سرعت- قطع ارتباط و خلاصه هر چی که صلاح می دونین
بسیار ممنون
سلام
یه دونه مودم هست که سیم کارت درون اون قرار میگیره و بعد از نصب برنامه روی کامیپوتر شما میتونید از امکانات سیم کارت خودتون استفاده کنید.Support Data, Voice, SMS and Fax
شما احتیاج به گوشی ندارید فقط به یک مودم و یک عدد سیم کارت و یک عدد نوت بوک.
من خودم استفاده نمیکنم
شما برای تهیه مودم میتونید به این سایت برید RFPHONE
هر جایی که خط آنتن بده این سیستم کارآیی داره.
GPRS/GSM
قیمت مودمها از 100 هزار تومان به بالاست، البته شاید ارزونتر هم باشه !
موفق باشید
قديمي September 26th, 2007, 10:12   #1039
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

معمولاً خود گوشیها مودم دارن، و چند جا هم نحوه ی اتصال گوشی به لب تاپ و طریقه کانکت کردن را دیده بودم. هر چند که بالا راحتتره و با وجود سیم کارتهای 10 هزار تومانی ایرانسل میشه استفاده کرد. متانریدر هم که زیاد سند و ریسیو نمیکنه. فقط باید دید این اینترنت ایرانسل اوضاعش چطوریه.

قیمت هر کیلوبایت 15ریال یعنی برای 100 کیلویابت 150 تومان و یک مگابایت (1024 کیلو یابت) ، 1536 تومان میشه.
ghafari3 آفلاين است
قديمي September 26th, 2007, 16:02   #1040
s.mohammad
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 1,612 بار در 427 پست
s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به s.mohammad
0

سلام دوستان

اگر مونیتور LCD خوبی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید .
توی تحقیقت نصفه و نیمه ای که کردم شنیدم مارک سامسونگ خوب هست اما توی مدلش هنوز به نتیجه نرسیدم . اینم بگم که دنبال 19 اینچ هستم .
این اواخر چشمام خیلی داره اذیت میشه گفتم شاید ال سی دی بهتر باشه , بالاخره این پولا رو یه جا باید خرج کرد دیگه همینطور روی هم انبار کنیم که فایده نداره

متشکرم
s.mohammad آفلاين است
قديمي September 27th, 2007, 04:23   #1041
xeroF
Senior Member

تشکر از ايشان: 1,106 بار در 236 پست
xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)xeroF (سطح 2)
0

سلام
من اطلاعات فنی زیادی ندارم ولی یکی از دوستام قبل از اینکه بره سریازی توی بازار ایران کار میکردو خلاصه با این دکترمهندسای کامپیوترزیاد سرو کار داشت
اون میگفت در حال حاضر بهترین ال سی دی موجود در ایران سونی هستش راست و دروغش پای خودش
البته سونی از همه گرونتره
من خودم هنوز از مو نیتور تلویزیونی استفاده میکنم
اگر قرار بشه بین سامسونگ و ال جی یکیو انتخاب کنم من سامسونگ رو دوست دارم دلیل فنی هم نداره
از اف ایکس پیپ عزیز و آقایی غفاری هم ممنونم
شاد باشید ال سی دیتون هم مبارک باشه
xeroF آفلاين است
2 تشکر کننده از xeroF:
قديمي September 27th, 2007, 05:54   #1042
hamidbabayi
Member

تاريخ عضويت: Feb 2007
تشکر از ايشان: 394 بار در 155 پست
hamidbabayi (سطح 1)hamidbabayi (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghafari3 نمايش نوشته ها
معمولاً خود گوشیها مودم دارن، و چند جا هم نحوه ی اتصال گوشی به لب تاپ و طریقه کانکت کردن را دیده بودم. هر چند که بالا راحتتره و با وجود سیم کارتهای 10 هزار تومانی ایرانسل میشه استفاده کرد. متانریدر هم که زیاد سند و ریسیو نمیکنه. فقط باید دید این اینترنت ایرانسل اوضاعش چطوریه.

قیمت هر کیلوبایت 15ریال یعنی برای 100 کیلویابت 150 تومان و یک مگابایت (1024 کیلو یابت) ، 1536 تومان میشه.
کیلو بایتی 5 ریال

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=150
تشکر کننده از hamidbabayi:
قديمي September 27th, 2007, 10:10   #1043
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله hamidbabayi نمايش نوشته ها
کیلو بایتی 5 ریال

http://www.irancell.ir/Layer2/?id=150
درسته.اونی که بالا گذاشتم برای سیم کارتهای اعتباری 30 تومانی (الان 15 تومانی) بود ولی این سیم کارت پیام رسانش خیلی توپه.
ghafari3 آفلاين است
قديمي September 27th, 2007, 10:59   #1044
majid_k
Senior Member

majid_k's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 1,317 بار در 470 پست
majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)
0

سلام
ببخشید اگه بی ربطه کسی هست با موبایل به اینترنت وصل بشه می گن تهران کامپیوتر ها بی سیم وصل میشن به اینترنت
قديمي September 27th, 2007, 11:26   #1045
majid_k
Senior Member

majid_k's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2007
تشکر از ايشان: 1,317 بار در 470 پست
majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)majid_k (سطح 2)
0

سلام
ببخشید اگه بی ربطه کسی هست با موبایل به اینترنت وصل بشه می گن تهران کامپیوتر ها بی سیم وصل میشن به اینترنت
قديمي September 27th, 2007, 12:02   #1046
s.mohammad
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 1,612 بار در 427 پست
s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)s.mohammad (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به s.mohammad
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله xeroF نمايش نوشته ها
سلام
من اطلاعات فنی زیادی ندارم ولی یکی از دوستام قبل از اینکه بره سریازی توی بازار ایران کار میکردو خلاصه با این دکترمهندسای کامپیوترزیاد سرو کار داشت
اون میگفت در حال حاضر بهترین ال سی دی موجود در ایران سونی هستش راست و دروغش پای خودش
البته سونی از همه گرونتره
من خودم هنوز از مو نیتور تلویزیونی استفاده میکنم
اگر قرار بشه بین سامسونگ و ال جی یکیو انتخاب کنم من سامسونگ رو دوست دارم دلیل فنی هم نداره
از اف ایکس پیپ عزیز و آقایی غفاری هم ممنونم
شاد باشید ال سی دیتون هم مبارک باشه
سلام دوست عزیز
ممنون به خاطر راهنماییتون
البته من هنوز به یک نتیجه درست و حسابی نرسیدم در واقع اصلا به نتیجه نرسیدم , مجبورم برم تو بازار هر چی گیرم اومد بخرم ... یه مشکل دیگه ای هم که دارم نمی دونم چرا اینجا تو مشهد ال سی دی پیدا نمیشه ؟؟!! اونایی هم که دارن بیشتر ال جی هست !
همه زدن تو خط نوت بوک , فکر کنم نونش بشتره

حالا ببینم چی قسمت ما میشه ؟
s.mohammad آفلاين است
قديمي September 27th, 2007, 14:17   #1047
fx_predictor
Member

fx_predictor's Avatar

تاريخ عضويت: May 2007
تشکر از ايشان: 66 بار در 30 پست
fx_predictor (سطح 0)
طریقه اتصال کامپیوتر به اینترنت ایرانسل با گوشی موبایل

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghafari3 نمايش نوشته ها

سلام
یه گوشی بگیرید که مودم داشته باشه بعد رو کامپیوتر یه دیال آپ کانکشن بسازید در قسمت phone number تایپ کنید #99* در هر دو قسمت user id و password هم بنویسید gprs بعد موبایل رو به کامپیوتر وصل کنید و connect کنید .
fx_predictor آفلاين است
تشکر کننده از fx_predictor:
قديمي September 28th, 2007, 00:19   #1048
mb
Senior Member

mb's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
تشکر از ايشان: 882 بار در 372 پست
mb (سطح 1)mb (سطح 1)
0

لپ تاپ های 750 هزار تومانی سونی بزودی بازار را پر خواهند کرد
-
طی چند هفته گذشته بازارهای کامپیوتر آلمان از سری جدید لپ تاپ های ارزان قیمت سونی پر شده است و این امر توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب کرده است. به همین منظور کمپانی سونی روز گذشته اعلام کرد، از ماه آینده این طرح را در دیگر کشورها نیز به اجرا خواهد گذاشت.

کمترین قیمت این سری جدید لپ تاپ ها که همگی از خانواده (Vaio NR) می باشند 750 دلار (تقریبآ 750 هزار تومان) بوده و در حقیقت به عنوان ارزان قیمت ترین لپ تاپ های سونی به حساب می آیند. اما با وجود این قیمت پایین، سونی در رابطه با امکانات و طراحی این لپ تاپ ها خسیسانه رفتار نکرده است، بگونه ای که تمامی این محصولات دارای صفحه نمایش 15.4 اینچ بوده و در کنار وزن 6.2 پوندی خود، چشمان شما را خیره خواهند کرد.

سونی این لپ تاپ ها را در سه رنگ قهوه ای، سفید و نقره ای معرفی کرده که به ترتیب آنها را silk، wenge و granite نامیده است.

سونی لپ تاپ های جدید NR را با چهار مشخصه متفاوت به فروش خواهد رساند. پیشرفته ترین مدل این لپ تاپ ها یعنی NR160 دارای سی پی یو اینتل دو هسته ای (Intel Core 2 Duo) می باشد و بقیه مدلهای یعنی NR110، NR120 و NR140 دارای سی پی یو های قدیمی تر پنتیوم دو هسته ای (Pentium Dual Core) هستند که دارای باس 533 مگاهرتز می باشد.

بطور مثال، لپ تاپ NR110 دارای یک پردازنده Pentium Dual Core T2310 ، حافظه رم به مقدار 1 گیگابایت، 120 گیگابایت هارد دیسک، کارت گرافیک GMA X3100، کارت Wi-Fi ، رایتر CD/DVD ، چهار پورت USB ، کارت a/b/g wireless LAN 802.11 ، اسلات جهت نصب کارت های Expresscards، SD کارت و PROTM می باشد.

امکانات ذکر شده با توجه به قیمت تعیین گردیده از طرف سونی بسیار مناسب به نظر می رسند و شاید تنها کمبود این لپ تاپ ها داشتن 1 گیگابایت رم است که با افزوده کردن آن می توان با خیالی آسوده به نصب و اجرای سیستم عامل ویندوز ویستا پرداخت.

منبع خبر: WinBeta.Net
قديمي October 1st, 2007, 03:46   #1049
touhidqolizadeh
Senior Member

touhidqolizadeh's Avatar

تاريخ عضويت: Mar 2005
محل سكونت: کهکشان راه شیری
تشکر از ايشان: 794 بار در 377 پست
touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)touhidqolizadeh (سطح 2)
0

سلام
خسته نباشید . چطور می شه قسمت آپدیت ویندوز رو حذف کرد . هی میاد آپدیت می شه سرعت اینترنت رو میاره پایین. هر کاری هم می کنم حذف نمی شه ! ویندوز هم بعضی موقع ها شاد دان نمی شه !
قديمي October 1st, 2007, 05:45   #1050
Hamed2420
مدیر سابق تالار "موضوعات عمومی" و "تالار اعضاء"

Hamed2420's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: تهرانپارس
تشکر از ايشان: 7,866 بار در 2,029 پست
Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)Hamed2420 (سطح 8)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh نمايش نوشته ها
سلام
خسته نباشید . چطور می شه قسمت آپدیت ویندوز رو حذف کرد . هی میاد آپدیت می شه سرعت اینترنت رو میاره پایین. هر کاری هم می کنم حذف نمی شه ! ویندوز هم بعضی موقع ها شاد دان نمی شه !
با سلام

توحید خان وارد Control Panel بشوید و سپس Automatic Updates و مثل عکس زیر این گزینه آپدیت رو خاموش کنید:

موفق باشید
Hamed2420 آفلاين است
تشکر کننده از Hamed2420:
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید