انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي December 4th, 2007, 14:10   #1156
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله rasoulg نمايش نوشته ها
فایرفاکس را دانلود کردم ولی سرعتش نسبت به اینترنت اکسپولر بالا نیست.
یک مشکل دیگه که دارم و بیشتر مربوط به مدیران سایت میشه اینه که از توی فایر فاکس که می خوام وارد سایت سرمایه بشم از من آی دی و پسورد می خواد . اما من رمزم رو فراموش کرده ام . این مشکل رو توی اینترنت اکسپولر ندارم، چون هنگام عضویت که با برنام اینترنت اکسپولر وارد سایت شده بودم، آی دی و پسوردم رو در حالت ذخیره انتخاب کرده بودم و هر موقع از طریق این برنامه وارد میشم مستقیما منو میشناسه و نیازی به ورود آی دی و پسورد نیست.
ممکنه بگید درخواست ارسال رمز جدید رو بدم ولی مشکل اینه این رمز به ایمیل ارسال میشه و من پارسال که توی این سایت ثبت نام کردم، یک ایمیلی داشتم که الان عمرشو داده به شما (دیگه کار نمی کنه) و اگر بخوام ایمیل رو در صفحه تنظیم مشخصات عوض کنم، اونجا هم رمز می خواد، خلاصه اگر میخوام با این آی دی وارد بشم تنها راهم اینه که از طریق اینترنت اکسپولر وارد بشم. راه دیگه اینه که یک آی دی جدید بسازم، که اون هم راه جالبی نسیت، خلاصه مدیران سایت باید به داد من برسند.
و
جالب بود. همه ی راهها را به روی خودتون بستید. جالبتر اینکه شما از یکسال پیش نه ویندوز عوض کرده اید و نه کوکیهای اینترنت اکسپلورر را پاک کرده اید به نظر من رکورد زدید.

آخرین ويرايش توسط ghafari3 در December 4th, 2007 و ساعت 14:33
ghafari3 آفلاين است
قديمي December 4th, 2007, 14:29   #1157
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

ما اینیم دیگه!
در ضمن رقیب می طلبیم!
قديمي December 4th, 2007, 14:29   #1158
helpmeee
Junior Member

helpmeee's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2006
تشکر از ايشان: 9 بار در 7 پست
helpmeee (سطح 0)
Unhappy كمك!

0

سلام دوستان تو رو به هر كي دوست دارين كمكم كنيد ..الان بار 3 (سوم) هستش كه در يك ما دارم خط adsl ام را دارم شارژ مي كنم هفته اي 10هزارتومن !به جاي هر ماه شده هفته اي يك بار شارژ !!! اون هم با حجم 2gig ...حالا مي خوام يك سري مسائلي كه در كامپيوترم در حال حاضر داره اتفاق مي افته رو بهتون بگم و بعد اگر لطف كنيد منو راهنمايي كنيد .... اول بدون اينكه من دانلود يا حتي يك صفحه اكسپلورري باز كرده باشم در properties..اينترنتم received من از sentشبكه 10 برابربيشتره ! و نرم افزار zone alarm مرتب يك چيزاي به نام protocol: TCP(flags:S) & UDP پيدا مي كنه و BLOCK مي كنه.... ديگه نمي دونم چي كار . بكنم آيا كسي داره از خط من استفاده مي كنه يا كار خود شركت ارائه دهنده مي تونه باشه ! متشكرم از دوستاني كه راهنمايي مي كنند
helpmeee آفلاين است
قديمي December 4th, 2007, 14:30   #1159
rasoulg
Senior Member

rasoulg's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2007
محل سكونت: قم
تشکر از ايشان: 2,700 بار در 723 پست
rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)rasoulg (سطح 3)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به rasoulg
0

ببخشید این پاک کردن کوکیهای اینترنت اکسپولر یعنی چی؟
چی کار کنیم بیسوادیه دیگه!
قديمي December 4th, 2007, 14:52   #1160
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله helpmeee نمايش نوشته ها
سلام دوستان تو رو به هر كي دوست دارين كمكم كنيد ..الان بار 3 (سوم) هستش كه در يك ما دارم خط adsl ام را دارم شارژ مي كنم هفته اي 10هزارتومن !به جاي هر ماه شده هفته اي يك بار شارژ !!! اون هم با حجم 2gig ...حالا مي خوام يك سري مسائلي كه در كامپيوترم در حال حاضر داره اتفاق مي افته رو بهتون بگم و بعد اگر لطف كنيد منو راهنمايي كنيد .... اول بدون اينكه من دانلود يا حتي يك صفحه اكسپلورري باز كرده باشم در properties..اينترنتم received من از sentشبكه 10 برابربيشتره ! و نرم افزار zone alarm مرتب يك چيزاي به نام protocol: TCP(flags:S) & UDP پيدا مي كنه و BLOCK مي كنه.... ديگه نمي دونم چي كار . بكنم آيا كسي داره از خط من استفاده مي كنه يا كار خود شركت ارائه دهنده مي تونه باشه ! متشكرم از دوستاني كه راهنمايي مي كنند
شما برنامه ی DU Meter را نصب کنید. با کمک این برنامه به راحتی میتونید حجم دانلود و آپلودتون را به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالانه داشته باشید. برای اینکه بدونید چه برنامه ای داره از پهنای باند شما و به چه مقدار استفاده میکنه ، برنامه ی Net Limiter را نصب کنید. اگر برای دانلود پیداشون نکردید ، اعلام کنید تا آپلودشون کنم.
ghafari3 آفلاين است
قديمي December 4th, 2007, 15:02   #1161
helpmeee
Junior Member

helpmeee's Avatar

helpmeee (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghafari3 نمايش نوشته ها
شما برنامه ی DU Meter را نصب کنید. با کمک این برنامه به راحتی میتونید حجم دانلود و آپلودتون را به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهیانه و سالانه داشته باشید. برای اینکه بدونید چه برنامه ای داره از پهنای باند شما و به چه مقدار استفاده میکنه ، برنامه ی Net Limiter را نصب کنید. اگر برای دانلود پیداشون نکردید ، اعلام کنید تا آپلودشون کنم.
اگر اين لطف را بكنيد ممنون مي شوم

....دوستان ديگر بازم جوابي چيزي درباره سوالم بنظرشون نيومده؟
helpmeee آفلاين است
قديمي December 4th, 2007, 15:12   #1162
aliii878
Senior Member

aliii878's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
محل سكونت: tehroon
تشکر از ايشان: 646 بار در 246 پست
aliii878 (سطح 0)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به aliii878
0

نقل قول:
ببخشید این پاک کردن کوکیهای اینترنت اکسپولر یعنی چی؟
چی کار کنیم بیسوادیه دیگه!
سلام

TOOLS-INTERNET OPTION-GENERAL

در میان صفحه فرمان های مورد نظر رو می تونید مشاهده کنید

علی یارتان
قديمي December 4th, 2007, 15:43   #1163
Honda
Senior Member

تاريخ عضويت: Jun 2005
تشکر از ايشان: 1,017 بار در 211 پست
Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)Honda (سطح 5)
0

سلام ، helpmeee عزیز ، من احتمال می دهم دستگاه شما به ویروس آلوده شده باشد و بهتر است در اولین فرصت ، ابتدا ویروس یاب نصب شده روی دستگاهت را به روز ( update ) کنی و بعد از آن بدون متصل شدن به اینترنت ، کل کامپیوترت را Full scan کنی ( منظورم اینه که در زمان Full scan کردن ، کامپیوترت به اینترنت وصل نباشد ( اگر adsl داری ، کابل متصل شده به مودم را دربیاور تا در زمان Full scan کردن ، به اینترنت وصل نشود )) ، نتیجه کار خود را هم در صورت تمایل برامون بنویس تا ببینیم چکار کردی و مشکلت حل شد یا نه ...
ارادتمند : Honda

تقديم به جانبازان تحت درمان در « كلینیك درد » بیمارستان خاتم الانبیاء
Honda آفلاين است
تشکر کننده از Honda:
قديمي December 4th, 2007, 15:50   #1164
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

0

نقل قول:
اگر اين لطف را بكنيد ممنون مي شوم

....دوستان ديگر بازم جوابي چيزي درباره سوالم بنظرشون نيومده؟
DU Meter v3.5 Build R2822
آخرین ورژنش 4 هست. ولی این هم سبکتره و هم کار کردن باهاش راحت تر
پسورد : ghafari3

NetLimiter Pro v2.0.10 : این برنامه فایروال هم همراهش هست که در موقع نصب میتونید غیر فعالش کنید. قبل از ریست کردن ، حتماً پچ را اجرا کنید.

ویروسیاب که از واجباته. این برنامه ها را باید در کنار ویروسیاب استفاده کنید تا خیالتون از همه چی راحت باشه.

آخرین ويرايش توسط ghafari3 در December 4th, 2007 و ساعت 15:52
ghafari3 آفلاين است
تشکر کننده از ghafari3:
قديمي December 4th, 2007, 17:37   #1165
helpmeee
Junior Member

helpmeee's Avatar

helpmeee (سطح 0)
0

در حال حاضر بهترين و قوي ترين firewall كدام كمپاني هست ؟
helpmeee آفلاين است
قديمي December 4th, 2007, 18:10   #1166
Extacy
Senior Member

Extacy's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2006
محل سكونت: ايران سبز
تشکر از ايشان: 2,399 بار در 851 پست
Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)Extacy (سطح 2)
0

نقل قول:
در حال حاضر بهترين و قوي ترين firewall كدام كمپاني هست ؟
سلام.

به نظر من برنامه های امنیتی و محافظتی NOD32 خیلی خوب هست !

موفق باشید.
قديمي December 5th, 2007, 00:28   #1167
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تاريخ عضويت: Feb 2006
تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

نقل قول:
فایرفاکس را دانلود کردم ولی سرعتش نسبت به اینترنت اکسپولر بالا نیست.
یک مشکل دیگه که دارم و بیشتر مربوط به مدیران سایت میشه اینه که از توی فایر فاکس که می خوام وارد سایت سرمایه بشم از من آی دی و پسورد می خواد . اما من رمزم رو فراموش کرده ام . این مشکل رو توی اینترنت اکسپولر ندارم، چون هنگام عضویت که با برنام اینترنت اکسپولر وارد سایت شده بودم، آی دی و پسوردم رو در حالت ذخیره انتخاب کرده بودم و هر موقع از طریق این برنامه وارد میشم مستقیما منو میشناسه و نیازی به ورود آی دی و پسورد نیست.
ممکنه بگید درخواست ارسال رمز جدید رو بدم ولی مشکل اینه این رمز به ایمیل ارسال میشه و من پارسال که توی این سایت ثبت نام کردم، یک ایمیلی داشتم که الان عمرشو داده به شما (دیگه کار نمی کنه) و اگر بخوام ایمیل رو در صفحه تنظیم مشخصات عوض کنم، اونجا هم رمز می خواد، خلاصه اگر میخوام با این آی دی وارد بشم تنها راهم اینه که از طریق اینترنت اکسپولر وارد بشم. راه دیگه اینه که یک آی دی جدید بسازم، که اون هم راه جالبی نسیت، خلاصه مدیران سایت باید به داد من برسند.
و
سلام
Firefox خودش یه گزینه داره که موقع نصب ازتون میپرسه آیا مایل هستید تنظیمات اینترنت اکسپلورر رو ایمپورت کنه !؟
اگر اونو تایید کنید ، همه کوکیها , پسوردها , سایتها و کلا ستینگهایی رو که در اینترنت اکسپلورر داشتید , اتوماتیک میاره تو خودش و برای خودش قابل استفاده میکنه .
فکر کنم اینطوری مشکل مورد اشارتون ( حداقل فعلا ) حل میشه .

موفق باشید
چیپال
تشکر کننده از Chipal:
قديمي December 12th, 2007, 13:42   #1168
alihirsaei
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 153 بار در 86 پست
alihirsaei (سطح 0)
0

از دوستان کسی هست که از خدمات adsl شرکت شهراد استفاده کرده باشه میخواستم ببینم خدماتشون چطوره؟ ( متاسفانه در منطقه ما جنت آباد تنها شرکتی که من اطلاع دارم تازه شروع به ارائه خدمات در این منطقه کرده فقط همینه ) اگر دوستان شرکت دیگری سراغ دارند ممنون میشم در موردش اطلاعاتی ذکر کنند
alihirsaei آفلاين است
قديمي December 13th, 2007, 07:27   #1169
forexsrd
Member

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 80 بار در 44 پست
forexsrd (سطح 0)
نرم افزار

0

آیا نرم افزار یا روشی رو می شناسید که در صورت disconnect شدن با صدای بیپ یا آژیر کاربر روخبر کنه؟
برای کار با expert اگه بخوام همیشه online باشم باید disconnect ها رو متوجه بشم و از یه راه دیگه وصل بشم.
forexsrd آفلاين است
قديمي December 13th, 2007, 10:51   #1170
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله forexsrd نمايش نوشته ها
آیا نرم افزار یا روشی رو می شناسید که در صورت disconnect شدن با صدای بیپ یا آژیر کاربر روخبر کنه؟
برای کار با expert اگه بخوام همیشه online باشم باید disconnect ها رو متوجه بشم و از یه راه دیگه وصل بشم.
مراحل زیر را دنبال کنید:

Start
Control Panel
Internet Options
Connections

Always dial my default connection را فعال کرده با کمک Set as default کانکشن دایل آپتون را به حالت default تبدیل کنید. Ok کنید.

با این تغییرات اگر برنامه ای نیاز به Send یا Receive داشته باشه ، بعد از DC دوباره اتوماتیک کانکت میکنه.
ghafari3 آفلاين است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است
شکلکها فعال است