انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي December 25th, 2007, 22:04   #1201
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ario نمايش نوشته ها
Yahoo! Messenger 9.0.0.907 Beta

- 12.70MB

http://www.filehippo.com/download_yahoo_messenger/
GAMES در اين نسخه فعال نشده است! disable است...
اگر كه اهل بازي هستيد به مسنجر 8 احتياج پيدا خواهيد كرد.
ario آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 12:38   #1202
goldsun
Senior Member

goldsun's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 832 بار در 184 پست
goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به goldsun
0

با سلام

دوستان من یه مشکلی برام پیش امده ازدوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارند لطف کنند و منو راهنمائی بفرمایند

من خیلی وقت بود که با یاهو مسنجرم کار نمیکردم امروز که خواستم لاگین بشم و یه سری به رومهای یاهو بزنم وقتی وارد روم شدم (تمام رومها ) خالی از سکنه بود و فقط جناب مسنجر چت تشریف داشتند و داخل روم یه لینک قرار داده شده که با کلیک بر روی اون یه صفحه باز میشه به این مضمون

We know you hate spam and automated bots in chat rooms as much as we do. To help prevent them, please verify your account by typing the characters shown in the illustration into the text box below. Then click the Submit button. Upon verification, you'll be allowed to join the room and start chatting.

We appreciate your help in making the Yahoo! chat rooms a safer place to hang out.

بعد از وارد کردن کد در باکس باید چت روم فعال بشه ولی این اتفاق نمی افته و دوباره همون لینک قبلی میاد

ممنون میشم کمکم کنید
goldsun آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 17:03   #1203
usbehzad
Junior Member

تاريخ عضويت: Dec 2007
تشکر از ايشان: 36 بار در 15 پست
usbehzad (سطح 1)usbehzad (سطح 1)
0

نقل قول:
بعد از وارد کردن کد در باکس باید چت روم فعال بشه ولی این اتفاق نمی افته و دوباره همون لینک قبلی میاد
بعد از پر کردن باکس و submit یا باید روم باز شه یا پیغام پر بودن روم رو بده. احتمالا باید باز امتحان کنید.
usbehzad آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 17:08   #1204
usbehzad
Junior Member

0

من الان امتحان کردم. چت روم باز شد. توجه کنید که چت روم تو همون صفحه ای باز میشه که لینک توش قرار داره نه توی صفحه باکس.
usbehzad آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 17:39   #1205
goldsun
Senior Member

goldsun's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 832 بار در 184 پست
goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به goldsun
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله usbehzad نمايش نوشته ها
من الان امتحان کردم. چت روم باز شد. توجه کنید که چت روم تو همون صفحه ای باز میشه که لینک توش قرار داره نه توی صفحه باکس.

چت روم که همون اولش باز میشه ولی کسی داخلش نیست جز خودم و مسنجر چت و یه لینک که باید روش کلیک کنی و تو صفحهای که باز میشه کد رو در باکس قرار بدی و سابمیت رو بزنی تا چت روم فعال بشه

من این کارو میکنم و پیغام میده که چت روم فعال شده صفحه رو ببند و به چت روم برو ولی دوباره همون اش و همون کاسه نمیدونم چیکار کنم
goldsun آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 21:45   #1206
usbehzad
Junior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله goldsun نمايش نوشته ها
چت روم که همون اولش باز میشه ولی کسی داخلش نیست جز خودم و مسنجر چت و یه لینک که باید روش کلیک کنی و تو صفحهای که باز میشه کد رو در باکس قرار بدی و سابمیت رو بزنی تا چت روم فعال بشه

من این کارو میکنم و پیغام میده که چت روم فعال شده صفحه رو ببند و به چت روم برو ولی دوباره همون اش و همون کاسه نمیدونم چیکار کنم
شما اگه حروف رو درست بزنید و سابمیت کنید و اگه روم پر نباشه پیغام Congratulations!میده. درست؟؟ بعد این صفحه رو ببندید. حالا باید در صفحه اولی لیست افراد رو ببینید.

موفق باشید------ بهزاد
usbehzad آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 22:19   #1207
alihirsaei
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 153 بار در 86 پست
alihirsaei (سطح 0)
0

با سلام حدود دو سه هفته هست که مشکل شدیدی با اینترنتم پیدا کردم به طوری که تا آنلاین میشم بیشتر از چند دقیقه این امر ممکن نیست ویا اینکه اینقدر سرعت اینترنتم پایین میآد که 1 صفحه رو هم به زور باز میکنه (سرعت رو 45 میزنه ولی فکر نکنم 5 هم باشه ) تا بحال سابقه نداشته اینطوری بشه لازم به ذکره شرکتی که ازش خدمات میگیرم داتک هست. 2 ساله هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی این دوهفته ای کفر مارو در آورده با شرکت هم تماس گرفتم ولی میگفتن مشکل از اونا نیست حتی بخاطر این مساله ویندوز رو هم عوض کردم ولی هیچ تغییری نکرده
ممنونم میشم دوستان راهنمایی کنند تا ببینم مشکل از کجاست
alihirsaei آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 22:27   #1208
ario
Senior Member

ario's Avatar

تاريخ عضويت: Aug 2006
محل سكونت: تهران - كرج - مهرشهر
تشکر از ايشان: 1,387 بار در 769 پست
ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)ario (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله alihirsaei نمايش نوشته ها
با سلام حدود دو سه هفته هست که مشکل شدیدی با اینترنتم پیدا کردم به طوری که تا آنلاین میشم بیشتر از چند دقیقه این امر ممکن نیست ویا اینکه اینقدر سرعت اینترنتم پایین میآد که 1 صفحه رو هم به زور باز میکنه (سرعت رو 45 میزنه ولی فکر نکنم 5 هم باشه ) تا بحال سابقه نداشته اینطوری بشه لازم به ذکره شرکتی که ازش خدمات میگیرم داتک هست. 2 ساله هیچ مشکلی باهاش نداشتم ولی این دوهفته ای کفر مارو در آورده با شرکت هم تماس گرفتم ولی میگفتن مشکل از اونا نیست حتی بخاطر این مساله ویندوز رو هم عوض کردم ولی هیچ تغییری نکرده
2 - 3 تا كارت اينترنت 2 ساعته بخريد و يا اگر كه در تهران هستيد با شماره هاي هوشمند كه اولشان 909 است كانكت شويد و امتحان كنيد...
ضمنا" با پارس آنلاين و شاتل و ساير شركت هاي معروف امتحان نماييد! ( درجيها" صبح امتحان كنيد كه isp ها خلوت باشند )
ario آفلاين است
تشکر کننده از ario:
قديمي December 26th, 2007, 22:38   #1209
alihirsaei
Senior Member

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 153 بار در 86 پست
alihirsaei (سطح 0)
0

جناب ario این کار رو هم انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشته
alihirsaei آفلاين است
قديمي December 26th, 2007, 22:51   #1210
Moji_profit
Senior Member

Moji_profit's Avatar

تاريخ عضويت: May 2006
محل سكونت: یزد
تشکر از ايشان: 413 بار در 153 پست
Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)Moji_profit (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله ICQ به Moji_profit ارسال پيغام بوسیله AIM به Moji_profit ارسال پيغام بوسیله Yahoo به Moji_profit
0

نقل قول:
جناب ario این کار رو هم انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشته
با سلام

به نظر من به احتمال زیاد به خاطر مودم هستش . شاید مودم شما مشکل پیدا کرده . مودم را هم تعویض کنید خوب میشه . چون من قبلا همچین مشکلی را داشتم برطرف شد .
قديمي December 26th, 2007, 23:06   #1211
Chichest
Member

Chichest's Avatar

تاريخ عضويت: Jul 2007
تشکر از ايشان: 217 بار در 66 پست
Chichest (سطح 1)Chichest (سطح 1)
0

نقل قول:
گوشي هاي متصل به خط تلفن رو در بياريد و دوباره كانكت بشيد.
Chichest آفلاين است
تشکر کننده از Chichest:
قديمي December 26th, 2007, 23:55   #1212
Ahmad-Ali
Senior Member

Ahmad-Ali's Avatar

تاريخ عضويت: Oct 2004
محل سكونت: Iran-Tabriz
تشکر از ايشان: 562 بار در 315 پست
Ahmad-Ali (سطح 1)Ahmad-Ali (سطح 1)
0

نقل قول:
با سلام.من هم مشکل مشابهی داشتم.اولا در کامپیوترم چندین هزار ویروس بود که آنها را پاک کردم ولی مشکل همچنان پابرجا بود.سرانجام با uninstal کردن آنتی ویروس و نصب مجدد آن مشکل حل شد.
امیدوارم کمکی برایتان باشد.
ارادتمندتان احمد
قديمي December 27th, 2007, 00:58   #1213
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

نقل قول:
سلام

بنده هم چند ماهي با اين مشكل دست به گريبان بودم و حتي ISP خودم را هم عوض كردم تا شايد مشكل برطرف شود اما دست آخر قانع شدم كه مشكل از مودم است و يك مودم جديد تهيه كردم (مودم قبلي تقريباً 3 سال كار كرد)

مودم هاي ADSL ظاهراً به علت نداشتن فن و علي الخصوص اگر مدتهاي طولاني روشن باشند داراي عمر مفيدي كمتر از 2 سال هستند و پس از اين مدت ديگر نمي توان خيلي به كارايي آنها اطمينان كرد . ترجيحاً يك مودم ديگر پيدا كرده و مدتي خط را با آن تست كنيد تا مطمئن شويد .

موفق باشيد
Mohsen آفلاين است
2 تشکر کننده از Mohsen:
قديمي December 27th, 2007, 02:30   #1214
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
Question

0

سلام دوستان

از دیروز که نسخه 7 اینترنت اکسپلورر را دانلود کردم ( ویندوز نوت بوک پیغام دانلود را داد ) به مشکل ناجوری در مورد فونت ها برخورد کردم :
برنامه بعد از نصب چند تا گزینه در مرور گر داشت که فکر کنم صفحه دوم یا سوم بود که گزینه ای داشت در مورد فونت های روان تر و خواناتر ( دقیقا یادم نیست چی نوشته بود ... ) منم از همه جا بیخبر روی اون کلیک کردم و بعدش که save شد دیدم فونت ها بخصوص فونتهای فارسی ویندوز در حاشیه ها مقداری نرم soft شده اند که چشم من را اذیت می کند هرکاری هم می کنم نمی تونم اون گزینه را پیدا کنم که غیر فعال بشه
خلاصه از دوستان اگه کسی راه حلی سراغ دارد واقعا ممنون می شوم

شادباشید
قديمي December 27th, 2007, 03:28   #1215
usbehzad
Junior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله S_K_H نمايش نوشته ها
سلام دوستان

از دیروز که نسخه 7 اینترنت اکسپلورر را دانلود کردم ( ویندوز نوت بوک پیغام دانلود را داد ) به مشکل ناجوری در مورد فونت ها برخورد کردم :
برنامه بعد از نصب چند تا گزینه در مرور گر داشت که فکر کنم صفحه دوم یا سوم بود که گزینه ای داشت در مورد فونت های روان تر و خواناتر ( دقیقا یادم نیست چی نوشته بود ... ) منم از همه جا بیخبر روی اون کلیک کردم و بعدش که save شد دیدم فونت ها بخصوص فونتهای فارسی ویندوز در حاشیه ها مقداری نرم soft شده اند که چشم من را اذیت می کند هرکاری هم می کنم نمی تونم اون گزینه را پیدا کنم که غیر فعال بشه
خلاصه از دوستان اگه کسی راه حلی سراغ دارد واقعا ممنون می شوم

شادباشید
از سمت راست تولبار گزینه Tools را انتخاب کنید. سپس آخرین گزینه Internet Options را کلیک کنید تا صفحه مربوطه باز شود. در پایین این صفحه دگمه Fonts هست که میتونید فونت دلخواهتون رو انتخاب کنید.

التماس دعا
usbehzad آفلاين است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است