انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي December 27th, 2007, 07:52   #1216
S_K_H
Senior Member

تاريخ عضويت: Feb 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله usbehzad نمايش نوشته ها
از سمت راست تولبار گزینه Tools را انتخاب کنید. سپس آخرین گزینه Internet Options را کلیک کنید تا صفحه مربوطه باز شود. در پایین این صفحه دگمه Fonts هست که میتونید فونت دلخواهتون رو انتخاب کنید.

التماس دعا
سلام
ممنون از جوابتان اما مشکل من نوع فونت نیست بلکه کلا فونتها تغییر فرم یافته اند هر چند خیلی کم اما مزاحم

با تشکر
قديمي December 27th, 2007, 09:21   #1217
moshaver
Senior Member

moshaver's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 416 بار در 154 پست
moshaver (سطح 2)moshaver (سطح 2)moshaver (سطح 2)moshaver (سطح 2)moshaver (سطح 2)moshaver (سطح 2)moshaver (سطح 2)
Cool fonts_edge

0

سلام S_K_H
مراحل زیر را پیگیری کنید

1-control panel
2-display
3-appearance
4-effects
5-قسمت دوم در مرحله چهارم (effects)

شاید تنظیم این قسمت بتواند مشکل شما را حل کند.

قسمت attach تصویر فعال نبود گرچه شکل مراحل را آماده کرده بودم

آخرین ويرايش توسط moshaver در December 27th, 2007 و ساعت 09:36
moshaver آفلاين است
تشکر کننده از moshaver:
قديمي December 27th, 2007, 09:30   #1218
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله S_K_H نمايش نوشته ها
سلام دوستان

از دیروز که نسخه 7 اینترنت اکسپلورر را دانلود کردم ( ویندوز نوت بوک پیغام دانلود را داد ) به مشکل ناجوری در مورد فونت ها برخورد کردم :
برنامه بعد از نصب چند تا گزینه در مرور گر داشت که فکر کنم صفحه دوم یا سوم بود که گزینه ای داشت در مورد فونت های روان تر و خواناتر ( دقیقا یادم نیست چی نوشته بود ... ) منم از همه جا بیخبر روی اون کلیک کردم و بعدش که save شد دیدم فونت ها بخصوص فونتهای فارسی ویندوز در حاشیه ها مقداری نرم soft شده اند که چشم من را اذیت می کند هرکاری هم می کنم نمی تونم اون گزینه را پیدا کنم که غیر فعال بشه
خلاصه از دوستان اگه کسی راه حلی سراغ دارد واقعا ممنون می شوم

شادباشید

سلام
مسیر زیر را بروید
Tools>Internet Options>advanced
حالا تیک always use clear type for HTML را بردارید.

آخرین ويرايش توسط kohzadi در December 27th, 2007 و ساعت 09:34
kohzadi آفلاين است
تشکر کننده از kohzadi:
قديمي December 27th, 2007, 09:58   #1219
S_K_H
Senior Member

تشکر از ايشان: 2,009 بار در 1,022 پست
S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)S_K_H (سطح 2)
0

سلام

moshaver عزیز و kohzadi عزیز

از راهنمایی شما بسیار سپاسگذارم
هر دو روش مشکل ایجاد شده را رفع کردند

شادباشید
قديمي December 27th, 2007, 18:03   #1220
goldsun
Senior Member

goldsun's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2007
تشکر از ايشان: 832 بار در 184 پست
goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)goldsun (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به goldsun
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله usbehzad نمايش نوشته ها
شما اگه حروف رو درست بزنید و سابمیت کنید و اگه روم پر نباشه پیغام Congratulations!میده. درست؟؟ بعد این صفحه رو ببندید. حالا باید در صفحه اولی لیست افراد رو ببینید.

موفق باشید------ بهزاد

دقیقا تمام این مراحل انجام می شه و congratulations رو هم میده اما همچنان روم رو خالی نشون میده

نمی دونم مشکل از کجاست؟
goldsun آفلاين است
قديمي December 28th, 2007, 10:50   #1221
hamidrezamf
Senior Member

hamidrezamf's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2007
تشکر از ايشان: 2,105 بار در 658 پست
hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)hamidrezamf (سطح 7)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به hamidrezamf
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله angel760760 نمايش نوشته ها
با سلام
چند روزي است سيستم من در حين كار كردن و يا بعضا به محض روشن كردن و بالا آمدن ويندوز خودبه خودrestart ميكند. از دوستان اگه كسي من را راهنمايي كند ممنون مي شوم.
تجربه عجیب خودم رو بگم که سیستم من وقتهایی که یه پورت usb که سرش آزاد باشه بهش وصل باشه واسه خودش ریست میکنه....
مثلا" وقتی پرینتر رو از پورتش جدا میکنم و سر سیم آزاد میشه...
موفق باشید...
hamidrezamf آفلاين است
2 تشکر کننده از hamidrezamf:
قديمي December 28th, 2007, 11:07   #1222
angel760760
Senior Member

angel760760's Avatar

محل سكونت: بوشهر
تشکر از ايشان: 335 بار در 151 پست
angel760760 (سطح 1)angel760760 (سطح 1)angel760760 (سطح 1)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Extacy نمايش نوشته ها
چند مورد میتونه باشه :

1- یا به خاطر پاور
2- به خاطر رم
3- فن CPU
بستگی داره که کجا ریست میکنه ؟
با سلام و تشكر
من پاور را سرويس كردم تا حالش كه بد نبوده
قديمي December 29th, 2007, 15:38   #1223
fx100
Senior Member

fx100's Avatar

تشکر از ايشان: 728 بار در 257 پست
fx100 (سطح 0)
نت اسکیپ به پایان راه نزدیک می شود

0

عرضه "نت اسکیپ نویگیتور" Netscape Navigator، یکی از مرورگرهای وب که استفاده تجاری از اینترنت با آن آغاز شده بود، به دلیل نبود تقاضا متوقف خواهد شد. شرکت AOL که اکنون مالکیت نت اسکیپ را در اختیار دارد، اعلام کرد که از اول فوریه سال 2008 میلادی دیگر از این مرورگر پشتیبانی نخواهد کرد. در اواسط دهه نود میلادی حدود نود درصد از کاربران اینترنت از این مرورگر برای مشاهده سایت های اینترنتی استفاده می کردند، اما سهم استفاده از نت اسکیپ رفته رفته کاهش یافته و به 0.6 (شش دهم) درصد رسیده بود. نت اسکیپ استفاده کنندگان خود را در رقابت با مرورگر "اینترنت اکسپلورر" Internet Explorer که از طرف شرکت مایکروسافت معرفی شده بود، از دست داد. اکنون تقریباً هشتاد درصد از کاربران اینترنت از مرورگر "اینترنت اکسپلورر" استفاده می کنند. تام دراپو، یکی از برنامه نویسان ارشد نت اسکیپ، در وب لاگ شرکت نوشته که با وجود تلاش زیاد گروه هایی در داخل شرکت AOL، این مرورگر نتوانسته سهم از دست رفته اش در بازار را از اینترنت اکسپلورر پس بگیرد.

جنگ مرورگرها

برای اولین بار فردی به نام مارک اندرسن، نت اسکیپ را برنامه نویسی کرد. او قبل از نت اسکیپ در برنامه نویسی مرورگر پرطرفدار دیگری به نام موزاییک همکاری داشت. مرورگر موزاییک زمانی طراحی و برنامه نویسی شد که آقای اندرسن در مرکز ملی برنامه های سوپرکامپیوترها در دانشگاه ایلینویز در سال 1992 به تحصیل مشغول بود. او بعد از فارق التحصیلی، شرکت "ارتباطات نت اسکیپ" را تاسیس و شروع به برنامه نویسی این مرورگر کرد که اولین نسل آن در سال 1994 به بازار عرضه شد. اما شرکت های دیگر هم راه مشابهی رفتند، از جمله مایکروسافت که مرورگر اکسپلورر را طراحی و همراه با سیستم عامل ویندوز عرضه کرد. این کار دعوای حقوقی پر سر و صدایی را آغاز کرد که در آن شرکت مایکروسافت به رفتار ضدرقابتی متهم شد. اگرچه در نتیجه این دعوای حقوقی نت اسکیپ توانست امتیازات زیادی به دست آورد، اما هرگز موفق نشد سهم از دست رفته اش از بازار مرورگرهای وب را دوباره احیا کند.

افول نت اسکیپ در سال 2003 مسجل شد، زمانی که اکثر کارمندانی که روی نسل تازه این مرورگر کار می کردند توسط شرکت AOL از کار برکنار شدند. این شرکت از سال 1998 مالکیت نت اسکیپ را برعهده داشت. بسیاری از کارمندان برکنار شده به "بنیاد موزیلا" Mozilla Foundation رفتند و در آنجا مرورگر پرطرفدار "موزیلا فایرفاکس" را برنامه نویسی کردند که در حال حاضر 16 درصد از کاربران وب از این مرورگر برای دیدن سایت های اینترنتی استفاده می کنند.

افول نت اسکیپ

اگر چه یک تیم برنامه نویس به کار بر روی نت اسکیپ ادامه داد، اما در نهایت AOL تصمیم گرفت تا این پروژه را متوقف کند. تاکنون 9 نسل از نت اسکیپ عرضه شده است. آنطور که آقای دراپو در وبلاگ شرکت نوشته است از اول فوریه سال آینده میلادی برای هیچ کدام از نسل های مرورگر نت اسکیپ پشتیبانی و خدمات عرضه نخواهد شد. آقای دراپو نوشته که احساس می کند این بهترین زمان برای توقف پروژه نت اسکیپ و تحویل کار به موزیلا است. او مصرف کنندگان نت اسکیپ را تشویق کرده تا مرورگر موزیلا را جایگزین آن کنند. بعد از تاریخ اعلام شده، مصرف کنندگان نت اسکیپ هیچگونه خدمات و برنامه های تکمیلی برای مرورگر خود دریافت نخواهند کرد. امکان دانلود نسخه های قدیمی تر نت اسکیپ کماکان وجود خواهد داشت اما دیگر خدماتی برای این مرورگرها نیز ارائه نخواهد شد.

قرار است مایکروسافت نسخه تازه ای از مرورگر اینترنت اکسپلورر را در سال 2008 میلادی عرضه کند. این درحالی است که سومین نسل فایرفاکس نیز آماده شده و در حال طی کردن مراحل آزمایشی است.

منبع : بی بی 30

آخرین ويرايش توسط fx100 در December 29th, 2007 و ساعت 15:41
fx100 آفلاين است
تشکر کننده از fx100:
قديمي December 29th, 2007, 17:49   #1224
ZR35
Senior Member

ZR35's Avatar

تاريخ عضويت: Nov 2006
تشکر از ايشان: 328 بار در 113 پست
ZR35 (سطح 1)ZR35 (سطح 1)ZR35 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ZR35
0

سلام
چند روزه وقتی کامپیوترو روشن میکنم ویندوز تا Welcome screen میاد ولی اینجا حدود دو دقیقه میمونه.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید اشکال از کجا میتونه باشه؟
ZR35 آفلاين است
قديمي December 29th, 2007, 19:43   #1225
kohzadi
Senior Member

kohzadi's Avatar

تاريخ عضويت: Apr 2006
تشکر از ايشان: 1,392 بار در 391 پست
kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)kohzadi (سطح 4)
پیام رسان ایران راه اندازی شد

0

پیام رسان ایران راه اندازی شد
همزمان با عید سعید غدیر خم، خدمت جدید پیام رسان درگاه خدمات الکترونیکی ایران راه اندازی شد.
سرویس پیام رسان درگاه ایران، همانطور که وعده شده بود، راس ساعت 9 صبح روز شنبه 8 دی ماه و همزمان با عید سعید غدیر جهت استفاده کاربران افتتاح گردید.

به گزارش واحد فنی درگاه ایران، هدف و امکانات خدمات پیام رسان ایران شامل انتقال آنی و دوسویه متن، فایل های اطلاعاتی، صدا بر روی شبکه (VOIP) و غیره است که بر روی شبکه ملی اینترنت ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است که این سرویس برای کلیه کاربرانیکه پست الکترونیکی ایشان در درگاه ایران راه اندازی شده، قابل استفاده می باشد.

ضمنا یادآور می شود نرم افزار این سرویس از نشانی زیر قابل دانلود است:

http://www.iran.ir/messenger
قديمي December 31st, 2007, 23:57   #1226
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

دوستان من یه مانیتور دست دوم هفته پیش بهم ارث رسیده، ولی هرکاری می کنم نمی تونم دوتا مانیتور رو به یک کامپیوتر وصل کنم (البته وصل کردم) لطفاً اساتید فن بفرمایند که چه باید بکنم؟

البته لازم به ذکر است که اقدامات زیر را انجام دادم و اینقدرها هم بی سواد نیستم (کمی بیسوادم):

1 - پورت DVI گرفتم وصل هم کردم ولی کار نکرده و مانیتور دوم همچنان خاموش است.
2 - داخل Properties رفتم ولی مانیتور دوم را نشان نمی دهد و نمی تواند از داخل آنجا کاری کنم.

با تشکر
قديمي December 31st, 2007, 23:59   #1227
lastnight19
Senior Member

lastnight19's Avatar

محل سكونت: چند کیلومتر اونور تر از خونمون
تشکر از ايشان: 15,997 بار در 3,978 پست
lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)lastnight19 (سطح 9)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به lastnight19
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ZR35 نمايش نوشته ها
سلام
چند روزه وقتی کامپیوترو روشن میکنم ویندوز تا Welcome screen میاد ولی اینجا حدود دو دقیقه میمونه.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید اشکال از کجا میتونه باشه؟
شما بهتره که ویندوز کامپیوتر را عوض کنید، من فکر میکنم رجیستری کامپیوتر شما خیلی شلوغ شده یا ممکنه ویروس یا تروجان گرفته که کار کامیپوتر شما کند شده، البته ممکنه با Defrag کردن هم مشکل حل بشه ولی من فکر می کنم اگر ویندوز را عوض کنید خیلی می تونه مفید باشه.
قديمي January 1st, 2008, 08:40   #1228
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله lastnight19 نمايش نوشته ها
دوستان من یه مانیتور دست دوم هفته پیش بهم ارث رسیده، ولی هرکاری می کنم نمی تونم دوتا مانیتور رو به یک کامپیوتر وصل کنم (البته وصل کردم) لطفاً اساتید فن بفرمایند که چه باید بکنم؟

البته لازم به ذکر است که اقدامات زیر را انجام دادم و اینقدرها هم بی سواد نیستم (کمی بیسوادم):

1 - پورت DVI گرفتم وصل هم کردم ولی کار نکرده و مانیتور دوم همچنان خاموش است.
2 - داخل Properties رفتم ولی مانیتور دوم را نشان نمی دهد و نمی تواند از داخل آنجا کاری کنم.

با تشکر
درایور و نرم افزارهای کارت گرافیکتون را نصب کنید. مثلا برای کارتهای ATI نرم افزار CATALYST"! Control Center را باید نصب کنید تا به راحتی خروجیهای کارت گرافیک را تنظیم کنید.
ghafari3 آفلاين است
تشکر کننده از ghafari3:
قديمي January 1st, 2008, 20:53   #1229
Behzad_es
Junior Member

تاريخ عضويت: Jun 2007
تشکر از ايشان: 80 بار در 32 پست
Behzad_es (سطح 1)Behzad_es (سطح 1)Behzad_es (سطح 1)Behzad_es (سطح 1)
Red face جدیدترین نسخه مرورگر اپرا

0

Opera 9.25 build 8827

DOWNLOAD

ویژگی های اپرا:
- سرعت بالا در بازکردن صفحات (این مورد را خودم خیلی قبول دارم)
- داشتن Download Manager
- زیبا ترین رابط کاربری در بین همه مرورگر ها
- .... با استفاده از اون با بسیاری از ویژگی های خوب اپرا آشنا خواهید شد.

کامیاب و سلامت باشید

آخرین ويرايش توسط Behzad_es در January 1st, 2008 و ساعت 21:02
Behzad_es آفلاين است
قديمي January 2nd, 2008, 12:25   #1230
Chipal
Senior Member

Chipal's Avatar

تشکر از ايشان: 2,878 بار در 1,194 پست
Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)Chipal (سطح 1)
0

سلام

2 , 3 روزه اینترنت من شدیدا مشکل داره . به پشتیبانی هم زنگ میزنم میگن از ما نیست و ارتباط بین الملل ایران مشکل داره .
ضمنا از سرویس پارس آنلاین استفاده میکنم .
میخواستم ببینم از دوستان کس دیگه ای هم مشکل داره ؟

ممنون
چیپال
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است