انجمن‌های سرمایه

بازگشت   انجمن‌های سرمایه > تالارهای غیرتخصصی > کامپیوتر و اینترنت
راهنما اجتماع اعضاء

Notices

گفتگو قفل شده

ابزارهاي موضوع
قديمي February 17th, 2008, 13:35   #1381
fx-pip
Senior Member

fx-pip's Avatar

تاريخ عضويت: Jun 2006
تشکر از ايشان: 1,981 بار در 807 پست
fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)fx-pip (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله trendfinder نمايش نوشته ها
درود
دوست محترم نرم افزار برای شکستن پسورد فایلهای winrar زیاده . ولی نکته ای که در مورد این نرم افزارها وجود داره اینه که زمان زیادی برای شکستن پسورد لازم داره . چون بر اساس آزمون و خطا کار میکنن و طبیعتاً هر چه تعداد حروف بکار رفته در پسورد بیشتر باشن این کار خیلی بیشتر طول میکشه . من که خودم ترجیح میدم از خیرش بگذرم.به هر حال اگر شما خواستید من آرشیو خوبی از نرم افزار دارم و میتونم بهترینش رو برای شما پیدا کنم .
سلام،خیلی ممنون
اگر لطف کنید و یکی از اون نرم افزار ها رو معرفی کنید ممنون میشم.
یه مشکل دیگه هم دارم نمیدونم پسوردش چند حرفیه! آیا برای این هم راه حلی هست؟

خیلی ممنون
قديمي February 18th, 2008, 06:40   #1382
trendfinder
Senior Member

trendfinder's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 3,174 بار در 746 پست
trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)trendfinder (سطح 9)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله fx-pip نمايش نوشته ها
سلام،خیلی ممنون
اگر لطف کنید و یکی از اون نرم افزار ها رو معرفی کنید ممنون میشم.
یه مشکل دیگه هم دارم نمیدونم پسوردش چند حرفیه! آیا برای این هم راه حلی هست؟

خیلی ممنون

درود
در یک یا دو روز آینده لینکش رو برای شما قرار میدم.
trendfinder آفلاين است
تشکر کننده از trendfinder:
قديمي February 19th, 2008, 00:40   #1383
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

تاريخ عضويت: Sep 2007
محل سكونت: رشت
تشکر از ايشان: 2,493 بار در 702 پست
WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به WISHMASTER
0

صدایی که پیرها و مسن ها نمی شنونداما نوجوانان و جوانان آن را به خوبی می شنوند!

فرکانس های بالا هفده کیلو هرتز را کودکان و نوجوانان خوب می شنوند اما مسن ترها یا ضعیف می شنوند یا اصلا متوجه آنها نمی شوند.نشنیدن این محدوده از صداها هم به دلیل پیر شدن و بالا رفتن سن است طوری که در سنین بالا فقط فرکانس های بین دو کیلو تا هشت کیلو هرتز قابل شنیدن می باشند.

بنابراین اگر جوان یا نوجوان هستید و می خواهید بزرگترها صدای زنگ موبایل یا پیام گیر شما را نشنوند کافی است از این صداهای فرکانس بالا برای زنگ موبایل خود استفاده کنید. در این صورت بزرگترها اصلا متوجه زنگ های شما نمی شوند.

در فروشگاه های آمریکا برای بیرون راندن بچه ها و نوجوانان مزاحم هم این صداهای فرکانس بالا روی بلندگو پخش می شود و در نتیجه محیط های مربوط به خرید و استراحت مسن ها و افراد پیر و جاافتاده از شیطنت این بچه ها در امان می ماند. بزرگترهایی هم که می خواهند در محل تفریح و استراحت خود اثری از نوجوانان و جوانان شیطان نباشد روی سی دی اتومبیل خود این صدای فرکانس بالا را با ولوم بالا پخش می کنند و به این وسیله مزاحمین را از اطراف خود دور می کنند.

علاقه مندان جهت دریافت این صداها می توانند روی لینک های زیر کلیک کنند.
http://fkowsari.890m.com/mp3/sine1.mp3
http://fkowsari.890m.com/mp3/sine1.wav
http://fkowsari.890m.com/mp3/teenbuzz.mp3
قديمي February 20th, 2008, 10:56   #1384
ghoghnos
Senior Member

تاريخ عضويت: Mar 2007
تشکر از ايشان: 2,861 بار در 926 پست
ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)
0

سلام ببخشید جایی بهتر از این جا پیدا نکردم یه سوال ودر خواست از بچه های اشنا با کامپیوتر
کامپیوترم سایزش بیش از حد بزرگ شده طوری که بر روی دسکت تاپ تمام ایکونها روی مانیتور رو گرفته وحتی بیشترشون پنهون شده
دوستان لطفا راهنمایی کنند چیکار کنم البته این سایز بزرگ شدن شامل سایتهاو حتی پلت فرم ها هم میشه
منتظرم
قديمي February 20th, 2008, 11:06   #1385
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghoghnos نمايش نوشته ها
سلام ببخشید جایی بهتر از این جا پیدا نکردم یه سوال ودر خواست از بچه های اشنا با کامپیوتر
کامپیوترم سایزش بیش از حد بزرگ شده طوری که بر روی دسکت تاپ تمام ایکونها روی مانیتور رو گرفته وحتی بیشترشون پنهون شده
دوستان لطفا راهنمایی کنند چیکار کنم البته این سایز بزرگ شدن شامل سایتهاو حتی پلت فرم ها هم میشه
منتظرم
روی دسکتاپ رایت کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید. (توی کنترل پنل گزینه ی Display Properties)

به تب Appearance رفته و گزینه ی Use Large Icons را غیر فعال کرده و برروی Ok کلیک کنید.

ghafari3 آفلاين است
تشکر کننده از ghafari3:
قديمي February 20th, 2008, 12:23   #1386
ghoghnos
Senior Member

ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)ghoghnos (سطح 3)
0

سلام به شما وتشکر بسیار از شما
اما جناب غفاری وقتی دستورات شما رو انجام دادم اون گزینه مورد نظر از قبل غیر فعال بود و حتی دو گزینه بعدی هم غیر فعال بودن و من اونا ور فعال کردم ولی تغیر ایجاد نشده ممنون از شماحالا نمیدونم مشکل از کجاس در هر صورت بابت زحمتتون از شما ممنون هستم
قديمي February 20th, 2008, 12:41   #1387
Leprechaun
Member

تشکر از ايشان: 495 بار در 117 پست
Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)Leprechaun (سطح 2)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله ghoghnos نمايش نوشته ها
منتظرم
سلام
ققنوس جان با توجه به اينكه ميفرمائيد اين مشكل در قسمت هاي مختلف سيستم بروز كرده مي توانيد در كنترل پنل گزينه Display را انتخاب و به سر برگ Setting برويد و در باكس ُScreen Resolution پيكسل را بر روي مينيمم (800 يا 1024) تنظيم كنيد.اگر مشكل همچنان برقوت خود باقي است احتمالا مشكلي در تنظيمات پيش فرض مانيتور پيش آمده.

موفق باشيد
قديمي February 20th, 2008, 12:45   #1388
omidbaran
Member

تاريخ عضويت: Oct 2006
تشکر از ايشان: 189 بار در 74 پست
omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)omidbaran (سطح 3)
0

ممکن هست اشکال توی رزولیشن انتخابی شما برای مونیتور باشه
رزولیشن رو ببرید بالاتر شاید مشکل حل بشه اگر حل نشد امکان داره مشکل از فرکانس مونیتور باشه کار زیر رو انجام بدید

روی دستکتاپ راست کلیک کنید از قسمت properties وارد setting بشید
بعد وارد قسمت advanced بشید بعد وارد قسمت monitor بشید و ببنید فرکانس انتخابی با فرکانس مونیتور شما ست هست یا نه (معمولا فرکانس 75 یا 85 خوبه البته بستگی به نوع مونیتور هم داره)

تشکر کننده از omidbaran:
قديمي February 20th, 2008, 12:50   #1389
ghoghnos
Senior Member

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Leprechaun نمايش نوشته ها
سلام
ققنوس جان با توجه به اينكه ميفرمائيد اين مشكل در قسمت هاي مختلف سيستم بروز كرده مي توانيد در كنترل پنل گزينه Display را انتخاب و به سر برگ Setting برويد و در باكس ُScreen Resolution پيكسل را بر روي مينيمم (800 يا 1024) تنظيم كنيد.اگر مشكل همچنان برقوت خود باقي است احتمالا مشكلي در تنظيمات پيش فرض مانيتور پيش آمده.

موفق باشيد
اقا دستت درد نکنه درست شد از شما بسیار ممنونم
تشکر کننده از ghoghnos:
قديمي February 20th, 2008, 12:53   #1390
ghoghnos
Senior Member

0

امید جان از تو هم ممنونم واقعا ادم لذت میبره با وجود این دوستان خوب از تک تکتون سپاسگزارم
2 تشکر کننده از ghoghnos:
قديمي February 22nd, 2008, 18:29   #1391
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)WISHMASTER (سطح 2)
0

دوستان عزیز
آیا نسخه ای از ویژوال بیسیک وجود داره که در ویندوز ویستا به راحتی کار بکنه؟ من نسخه 6 رو نصب کردم ولی خوب جواب نمی ده و گیر می کنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
قديمي February 23rd, 2008, 00:32   #1392
Fxtrue
Member

Fxtrue's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2008
تشکر از ايشان: 221 بار در 84 پست
Fxtrue (سطح 0)
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
دوستان عزیز
آیا نسخه ای از ویژوال بیسیک وجود داره که در ویندوز ویستا به راحتی کار بکنه؟ من نسخه 6 رو نصب کردم ولی خوب جواب نمی ده و گیر می کنه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
دوست گرامي در استفاده از ويژوال بيسيك 6 در ويندوز ويستا در مواقعي كه شما از Component هاي غير روتين استفاده كنيد در لحظه compile معمولا اين مشكل بروز ميكند البته يكي دو مورد هم من به نكته جالب ديگري برخوردم و آن هم اين است كه اگر درايوي كه ويندوز ويستا روي آن نصب است درايو C نباشد در load و اجراي برخي component مخصوصا در زمان compile و يا در استفاده از برخي syntax ها در ويندوز ويستا error ميده

خوب دو راه را من پيش گرفتم و تقريبا مشكل حل شد يكي اينكه دقت روي درايو ويندوز و درايو نصب visual Basic
داشته باشيد دوم اينكه برخي از component هايي كه به شما error ميدن و يا load كردن آنها باعث قفل كردن project ميشوند را با نسخه هاي جديد آن بوسيله search كردن در منابعي مانند codearchive.com / vbcode.com/ a1vbcoce.com و ... جايگزين فرماييد.

موفق باشيد

آخرین ويرايش توسط Fxtrue در February 23rd, 2008 و ساعت 01:15
Fxtrue آفلاين است
تشکر کننده از Fxtrue:
قديمي February 23rd, 2008, 22:44   #1393
WISHMASTER
Senior Member

WISHMASTER's Avatar

0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله Fxtrue نمايش نوشته ها
سلام
دوست گرامي در استفاده از ويژوال بيسيك 6 در ويندوز ويستا در مواقعي كه شما از Component هاي غير روتين استفاده كنيد در لحظه compile معمولا اين مشكل بروز ميكند البته يكي دو مورد هم من به نكته جالب ديگري برخوردم و آن هم اين است كه اگر درايوي كه ويندوز ويستا روي آن نصب است درايو C نباشد در load و اجراي برخي component مخصوصا در زمان compile و يا در استفاده از برخي syntax ها در ويندوز ويستا error ميده

خوب دو راه را من پيش گرفتم و تقريبا مشكل حل شد يكي اينكه دقت روي درايو ويندوز و درايو نصب visual Basic
داشته باشيد دوم اينكه برخي از component هايي كه به شما error ميدن و يا load كردن آنها باعث قفل كردن project ميشوند را با نسخه هاي جديد آن بوسيله search كردن در منابعي مانند codearchive.com / vbcode.com/ a1vbcoce.com و ... جايگزين فرماييد.

موفق باشيد
با سلام و تشکر از شما دوست عزیزم
راستش هیچ یک از componet های موجود لود نمیشه و این error رو میده

حتی پروژه هایی که قبلا نوشتم ، باز نمیشه.
می خواستم بدونم که این امکان هست، که در کنار ویندوز ویستا، ویندوز XP هم داشته باشم؟ چون جایگزین کردن اون همه component زمان می بره... .
قديمي February 23rd, 2008, 23:13   #1394
ghafari3
Senior Member

ghafari3's Avatar

تشکر از ايشان: 403 بار در 135 پست
ghafari3 (سطح 1)ghafari3 (سطح 1)
ارسال پيغام بوسیله Yahoo به ghafari3
0

نقل قول:
نوشته اصلي بوسيله St chart trader نمايش نوشته ها
با سلام و تشکر از شما دوست عزیزم
راستش هیچ یک از componet های موجود لود نمیشه و این error رو میده

حتی پروژه هایی که قبلا نوشتم ، باز نمیشه.
می خواستم بدونم که این امکان هست، که در کنار ویندوز ویستا، ویندوز XP هم داشته باشم؟ چون جایگزین کردن اون همه component زمان می بره... .
شما User Account Control را غیر فعال کنید شاید مشکلتون حل بشه. یا اینکه ويژوال بيسيك را در حالت Administrator اجرا کنید. در نهایت اگر نتیجه نگرفتید از Compatibility کمک بگیرید.

اگر باز هم مشکل حل نشد با کمک Virtual PC (برنامه ای رایگان از مایکروسافت) ویندوز XP را در محیط ویستا اجرا کنید.
ghafari3 آفلاين است
تشکر کننده از ghafari3:
قديمي February 25th, 2008, 06:24   #1395
Mohsen
مدیر ارشد

Mohsen's Avatar

تاريخ عضويت: Jan 2006
محل سكونت: تهران
تشکر از ايشان: 12,833 بار در 2,939 پست
Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)Mohsen (سطح 9)
0

سلام

فايلي دارم با پسوند . jar.pack.gz كه فكر كنم از نوع فايل هاي فشرده شده ي تحت لينوكس است . آيا راهي وجود دارد كه اين فايل را در ويندوز باز كنم ؟ برنامه اي براي اينكار وجود دارد ؟

ممنون
Mohsen آفلاين است
گفتگو قفل شده

Bookmarks

برچسب‌ها
کامپیوتر،اینترنت

قواعد ارسال
شما نمی‌توانید موضوع جدید ارسال کنید
شما نمی‌توانید پاسخ ارسال کنید
شما نمی‌توانید فایل ضمیمه ارسال کنید
شما نمی‌توانید پست‌های خود را ویرایش کنید

BB code فعال است